Skolēnu atpūtas nometnes

Skolas vasaras brīvlaikā, kā arī rudenī, Liepājā bērniem un jauniešiem ar pašvaldības finansiālu atbalstu tiek organizētas atpūtas nometnes, kas ilgst vismaz nedēļu.

Atbilstoši katra interesēm un iespējām tiek organizētas dažāda veida nometnes – izzinošas, radošas, sportiskas, kā arī aktīvu un veselīgu dzīvesveidu rosinošas. Vairākas nometnes veltītas dažādu profesiju iepazīšanai. 

Informācija par bērnu un jauniešu nometnēm 2019. gada vasarai un rudenim būs pieejamas maija sākumā. 

Informācija nometņu organizētājiem

Liepājas Izglītības pārvalde ik gadu izsludina bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai, lai veicinātu un atbalstītu iniciatīvu nometņu rīkošanā.

Projektu konkurss 2019. gadā

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde no 18. februāra līdz 5. martam izsludina pieteikšanos bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursam 2019. gada vasaras un rudens brīvlaikiem pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai.

Atpūtas nometņu mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu, jaunu zināšanu un prasmju apguvi, bērnu un jauniešu radošo prasmju attīstību un sociālās pašizpausmes brīvlaiku periodā.

Projektu iesniegumi tiek pieņemti no 2019. gada 18. februāra līdz 5. martam Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes 15. kabinetā, darbdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00. Tālrunis: 63 489 143.

*** Pakalpojuma "Informācijas sniegšana par bērnu un jauniešu nometnēm" apraksts pieejams valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv

  • Atjaunots:
  • 13. februāris, 2019