Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Šogad Jūras svētkus Liepājā svinēsim Jūrmalas parkā30. maijs, 2022Kultūra

  Jūras svētku tirgus
  1 no 1

  Tradicionāli jūlija otrajā sestdienā, šogad 9. jūlijā Liepājā ar plašu kultūras un izklaides programmu ģimenēm ar bērniem, dažāda vecuma liepājniekiem un pilsētas viesiem svinēsim Jūras svētkus.

  Jūras svētku norises vieta šogad būs Jūrmalas parks – teritorijā no Jūrmalas līdz Rožu ielai, ietverot pludmales zonu.

  Jūras svētki sāksies ar piemiņas brīdi pie pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem Kūrmājas prospekta galā. Svētku muzikālā, kultūras un izklaidējošā daļa sāksies pulksten 12.00. Uz svētku skatuves apmeklētājiem tiks piedāvāta muzikālā programma dažādām gaumēm un vecumiem, īpaši piedomājot par jūras tēmu un noskaņu, kas valda piejūras pilsētā.

  Dienas programmā līdz pat pulksten 17.00 mazākie Jūras svētku apmeklētāji varēs piedalīties un rotaļāties aizraujošās un izglītojošās atrakcijās. Pludmalē svētku dalībniekiem – ģimenēm, darba kolektīviem, draugiem un visiem interesentiem būs iespēja profesionāļu vadībā veidot smilšu skulptūras. Ar savu piedāvājumu visas dienas garumā liepājniekus un Liepājas viesus priecēs amatnieku un mājražotāju tirdziņš. Kā arī notiks daudzas citas aizraujošas aktivitātes un notikumi, kuros iesaistīties gan lieliem, gan maziem svētku apmeklētājiem.

  Vakara programmā no pulksten 19.00 līdz 23.00 paredzēta Jūras svētku balle, kurā uzstāsies Latvijā populāri un iemīļoti mūziķi.

  Aicinām amatniekus un mājražotājus, kuri vēlas piedalīties svētku tirdziņā, iepazīties ar Jūras svētku tirdzniecības noteikumiem un līdz 20. jūnijam aizpildīt pieteikuma anketu. Atbildi par dalību Jūras svētkos tirgotāji saņems līdz 22. jūnijam uz pieteikuma anketā norādīto e-pasta adresi.

  Skatīt:

  Informāciju sagatavoja

  Signe Blumberga
  LPPI "Kultūras pārvalde" projektu vadītāja
  Tālrunis: 63 483 941
  E-pasts: signe.blumberga@liepaja.lv