Starptautiskās ITF tenisa sacensības sievietēm Liepājā jau pēc nedēļas13. janvāris, 2020Sports

  Tenisa spēlētāja Liepājas tenisa hallē
  1 no 1

  No 20. līdz 26. janvārim LOC Tenisa hallē ar Liepājas pašvaldības un Latvijas Tenisa savienības atbalstu norisināsies starptautiskās ITF W15 kategorijas sacensības sievietēm “Liepaja Open” ar 15 000 ASV dolāru balvu fondu.

  Tuvojoties sacensībām, dalībnieču sarakstā ir notikušas nelielas izmaiņas. Iepriekš ziņojām, ka augstākā WTA ranga pārstāve sacensībās būs Turcijas pārstāve Ipeka Sojlu (Ipek Soylu), taču viņa no sacensībām savu dalību atsauca. Patlaban augstākā WTA ranga pārstāve, kas piedalīsies sacensībās būs Vācijas pārstāve Sāra-Rebeka Sekuliča (Sarah-Rebecca Sekulic), kura WTA rangā ieņem 417. vietu.

  Papildus labi jaunumi ir arī Liepājas tenisam, jo papildus Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknēm Elzai Tomasei un Alisei Vindigai, īpašo uzaicinājumu piedalīties šajās sacensībās saņēmusi arī Patrīcija Špaka.

  No 17. līdz 19. janvārim LOC Tenisa hallē norisināsies LTS kausa 1. posms pieaugušajiem, kurā sieviešu sacensību uzvarētāja saņems arī īpašo uzaicinājumu piedalīties ITF W15 “Liepaja Open” sacensībās.

  Visi laipni aicināti atbalstīt tenisistes LOC Tenisa hallē. Ieeja – bez maksas.

  Informāciju sagatavoja

  Elans Zīverts
  Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes
  “Liepājas Tenisa sporta skola” direktors
  Tālrunis: 26 374 343
  E-pasts: elans.ziverts@liepaja.lv