Svinīgi atklās Zinātnes un izglītības inovāciju centru (ZIIC)14. maijs, 2019Izglītība

  ZIIC logo
  1 no 1

  Trešdien, 15. maijā plkst. 11.00 Liepājā, Autoru ielā 4/6 svinīgi atklās Zinātnes un izglītības inovāciju centru (ZIIC).

  ZIIC no 1. maija turpina darboties līdzšinējā zinātkāres centra ZINOO vietā, un pašvaldība to nodevusi Izglītības pārvaldes pārziņā. Centrs turpina ZINOO iesākto, piedāvājot arvien jaunus pakalpojumus un atklājumus bērniem un jauniešiem. ZIIC mērķis ir sniegt skolēniem izpratni par STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) jomas darbības virzieniem, jēgpilnu informācijas un komunikāciju tehnoloģiju rīku pielietošanu.

  Centrā darbosies trīs klases. Zinātkāres klasē atradīsies interaktīvi eksponāti, lai apmeklētāji varētu paši izmēģināt dažādas tehnoloģijas un pārbaudīt dabas likumus. Inovāciju klasē notiks praktiskās nodarbības. No 15. maija būs trešā - SAMSUNG tehnoloģiju klase, kurā notiks IT un tehnoloģiju nodarbības.

  Centra atklāšanā piedalīsies Liepājas domes vadība, Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre–Lathere, Korejas Republikas vēstniecības Latvijā vadītājs Seong-Jin Han, Samsung Electronics Baltics prezidents Philip Choi.

  Informāciju sagatavoja

  Gunta Jākobsone
  Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
  Sabiedrisko attiecību speciāliste
  Tālrunis: 63 489 132
  Mobilais tālrunis: 29 106 561
  E-pasts: gunta.jakobsone@liepaja.lv