Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Tet Rally Latvia un Eco Baltia vide kopīgi rūpēsies par vides ilgtspēju rallija laikā10. jūlijs, 2024Paziņojumi

  1 no 1

  Tet Rally Latvia rīkotājs RA Events un vides apsaimniekošanas uzņēmums Eco Baltia vide noslēgtās sadarbības ietvarā kopīgi rūpēsies par vides ilgtspēju FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) Latvijas posma norises laikā.

  Jau iepriekš uzsākta kopīga rallija entuziastu izglītošanas kampaņa atkritumu apsaimniekošanas jomā, bet nu kopīgi tiks veiktas darbības, lai rallija norises vietas netiktu piegružotas, vienlaicīgi arī palielinot šķiroto atkritumu apjomu, to pieņemšanas punktus nodrošinot gan skatītāju, gan rallija dalībnieku zonās.

  RA Events – FIA pasaules rallija čempionāta Latvijas posma organizators – jau vairāk nekā 10 gadus Latvijā rīko dažādas autosporta sacensības. Līdz šim rīkotajās sacensībās RA Events vienmēr ir pievērsis uzmanību tieši vides ilgtspējas jautājumiem, kā rezultātā 2021. gadā Tet Rally Liepāja ieguva Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) pirmā līmeņa novērtējumu, šogad sperot soli uz priekšu, piesakoties otrā līmeņa novērtējumam (programmā kopumā ir trīs līmeņi).

  Uzsāktā sadarbība ar vides apsaimniekošanas uzņēmumu Eco Baltia vide ļaus vēl aktīvāk virzīties uz vides ilgtspējas mērķu sasniegšanu. Tet Rally Latvia laikā Eco Baltia vide nodrošinās un sniegs atbalstu atkritumu šķirošanā – rallija laikā būs plaši pieejamas atkritumu šķirošanas un depozīta iepakojumu savākšanas vietas, ietverot gan servisa parku, gan skatītāju zonas, gan rallija centru. Kopā ar Eco Baltia vide veikta arī izsmeļoša sabiedrības informēšanas un izglītošanas kampaņa par dažādiem vides jautājumiem un praktiskiem padomiem, kā efektīvāk apsaimniekot radītos atkritumus. Tāpat arī izveidota reklāmas dziesma, aicinot saudzīgi un atbildīgi izturēties pret apkārtējo vidi.

  Jaunumi un plašāka informācija par FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) posmu Tet Rally Latvia atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos X @LVRally, Facebook @LVRally, Instagram @lvrally un TikTok @tetrallylatvia.

  Tikmēr jaunumi un informācija par FIA pasaules rallija čempionātu atrodama interneta mājaslapā www.wrc.com.

  Tet Rally Latvia palīdz Latvijas Bērnu atbalsta fondam izveidot un attīstīt sociālās rehabilitācijas pakalpojuma vietu bērniem ar īpašām vajadzībām. Aicinām arī Jūs atbalstīt šo iniciatīvu, veicot ziedojumu: www.lbaf.lv/lv/ka-ziedot.

  Plašāka informācija

  Jānis Unbedahts
  RA EVENTS
  Tālrunis: 26 557 801
  E-pasta adrese: janis@raevents.lv

  v