Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Tiek apbalvoti labākie spēlētāji Liepājas 2024. gada 1. pusgadā rīkotajos čempionātos novusā8. maijs, 2024Sports

1 no 1

3. maijā Liepājas novusa kluba telpās Ziemeļu ielā notikta svinīgs pasākums, kurā apbalvoja 1. pusgada Liepājas valstspilsētas 2024. gadā rīkoto čempionātu labākos spēlētājus novusā.

Kā pirmās uz apbalvošanu devās Liepājas valstspilsētas 2024. gada atklāto komandu čempionāta trīs labākās komandas. Šogad komandu čempionāts norisinājās LNK kluba telpās no 3. janvāra līdz 7. martam, katru trešdienu un ceturtdienu, izspēlējot apļa turnīru. Turnīrā startēja 9 komandas.

Par nu jau trīskārtējiem čempioniem kļuva komanda ‘’Ezerkrasts’’, kuras sastāvā spēlēja U.Roze, P.Roze, N.Zariņš, R.Lakstīgala, J.Tihonovs, M.Toboļevs, E.Braslis-Bērziņš, B.Tkačenko, A.Hudobko. 2. vietā ierindojās NK ‘’Priekule’’, kuras sastāvu veidoja R.Feldmais, E.Šeflers, P.Svars, K.Laugalis, R.Roga, Ē.Bakuns, E.Erbe, A.K. Pāvils. Pirmo reizi komandas pastāvēšanas vēsturē pie medaļām – 3. vietas – tika komanda ‘’Kurzemes Katls’’, kuras sastāvu veidoja A.Ķeiris, K.Ķeiris, I.Strakšs, A.Gūža, A.Gužaitis un A.Hermanis. Par komandu čempionāta vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīti K.Ķeiris (Kurzemes Katls) un Kitija Brasle-Bērziņa(Amber/Liepāja).

Nākamie tika apbalvoti labākie spēlētāji Liepājas valstspilsētas 2024.g. vīriešu dubultspēļu čempionātā novusā. Turnīrs ilga no 13. marta līdz 18. aprīlim, izspēlējot kvalifikācijas grupas un finālu. Kopā piedalījās 23 vīriešu pāru komandas. Tikai pēc pārspēles par 1. vietu noskaidrojās čempioni. Šogad par čempioniem kļuva I.Rugevics/I.Strakšs, kuri pārspēlē uzvarēja 2. vietu izcīnījušos A.Subaču/F.Beķeri. Godpilnajā 3. vietā A.Gūža/A.Gužaitis.
    Paralēli finālam notika ‘’Gandarījuma kauss 2024 dubultspēlēs’’. 1. vietu izcīnīja I.Indrāne/D.Freimane, 2 .vietā – A.Sprūds/M.Jonušs, bet 3. vietā V.Rabovics/E.Gutbergs.

Kārta apbalvošanai bija pienākusi labākajiem pāriem Liepājas valstspilsētas 2024. gada jaukto dubultspēļu čempionātā novusā. Dalībai turnīrā pieteicās 8 jaukto pāru komandas, izspēlējot spēles divus vakarus pēc kārtas – no 10. līdz 11. aprīlim. Par čempioniem kļuva R.Kuda/I.Strakšs, 2. vietā D.Vicinska/I.Rugevics, bet 3. vietā K.Brasle-Bērziņa/E.Braslis-Bērziņš.

Ļoti interesants turnīrs – sieviešu dubultspēles. Dalībai pieteicās 4 sieviešu dubultspēļu komandas, kas izspēlēja 2 apļu turnīru 24. un 25. aprīlī. Par čempionēm kļuva S.Jaunbrūna/K.Brasle-Bērziņa. 2. un 3. vietā attiecīgi – R.Kuda/I.Zorgenberga un D.Freimane/I.Indrāne.

Visas iepriekšminētās sporta sacensības, kā arī apbalvojumi tika organizēti ar Liepājas valstspilsētas atbalstu.

Ar to Liepājas novusa kluba aktivitātes nebeidzas. Varat sekot līdzi mūsu turnīriem vasarā populārākajos sociālajos tīklos. Liepājas valstspilsētas čempionāts atgriezīsies jau septembrī, kad tiks noskaidroti labākie spēlētāji individuālajās sacensībās. Sekojam līdzi, pieteikumu izziņošana būs jau augusta beigās.