Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Ukrainas kara bēgļiem pagarinās sabiedriskā transporta atvieglojumu izmantošanas termiņu22. jūnijs, 2022Pašvaldība

  Tramvajs Liepājas ielās
  1 no 1

  Lai turpinātu atbalstīt Ukrainas civiliedzīvotājus, kuri spiesti bēgt no Ukrainas Krievijas Federācijas izraisītā bruņotā konflikta dēļ, Liepājas domes deputāti 16. jūnija domes sēdē pieņēma lēmumu šīm personām vēl par 30 dienām pagarināt sabiedriskā transporta atvieglojumu izmantošanas termiņu.

  Ukrainas civiliedzīvotāji, kuriem jau ir izsniegtas abonementa biļetes vienam ceturksnim ar 100% braukšanas maksas atvieglojumiem Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā, to derīgumu termiņš pagarināsies vēl par 30 dienām (līdzšinējo 90 dienu vietā). Savukārt tiem Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri vēl tikai vērsīsies Liepājas pilsētas domes Sociālajā dienestā ar pieteikumu par nepieciešamo atbalstu, abonementa biļete ar 100% atvieglojumiem būs derīga 120 dienas no abonementa biļetes izsniegšanas dienas.

  Atvieglojuma saņemšanas termiņš ir noteikts, pamatojoties uz grozījumiem Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma Pārejas noteikumu 18. punktā, kas paredz, ka Ukrainas civiliedzīvotājiem kopējais valsts nodrošinātais primāri sniedzamais atbalsts nevar pārsniegt 120 dienas.

  Lai Ukrainas civiliedzīvotājs saņemtu atvieglojumus, viņam jāvēršas ar pieteikumu par nepieciešamo atbalstu Liepājas pilsētas domes Sociālajā dienestā.

  Pēc Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta aktuālajiem datiem līdz šim ir izsniegtas 825 abonementa biļetes Ukrainas civiliedzīvotājiem ar 100% braukšanas maksas atvieglojumiem. Atvieglojumus plānots piešķirt līdz 1000 Ukrainas civiliedzīvotājiem.

  Sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksti pieejami pašvaldības aģentūras „Liepājas sabiedriskais transports” mājaslapā www.liepajastransports.lv.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports”
  www.liepajastransports.lv