Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Uzņēmēju atbalsta organizācijas

Liepājas biznesa inkubators

Liepājas biznesa inkubators ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) izstrādāta atbalsta programma jaunajiem uzņēmējiem, kurā iespējams saņemt gan bezmaksas atbalstu, gan līdzfinansējumu 50% apmērā no attiecināmajām izmaksām. Par plašākām iespējām aicinām iepazīties Liepājas biznesa inkubatorā.

Kurzemes Biznesa inkubators

Kurzemes Biznesa inkubators ir uzņēmējdarbības atbalsta centrs ar 10 gadu pieredzi, kas sniedz atbalstu uzņēmuma izveidei un attīstīšanai Liepājas reģionā. Tiek nodrošināta mūsdienīga, funkcionāla, ērta, droša un reprezentabla vide, kā arī kvalitatīvi uz uzņēmuma izaugsmi vērsti pakalpojumi, kā piemēram, grāmatvedība un finanšu konsultācijas; ārvalstu partneru piesaiste; privātā un publiskā finansējuma piesaiste.

Coworking Liepaja

Coworking Liepaja ir pirmais kopstrādes birojs Liepājā un viens no lielākajiem Latvijā. Vairāk kā 1000 kvadrātmetrus lielo kopstrādes biroju iecienījuši pašnodarbinātas personas, mazo (1-2 cilvēku) uzņēmumu pārstāvji, kā arī citu pilsētu uzņēmumos attālināti strādājošie no dažādām nozarēm – programmēšana, grafiskais dizains, projektu vadība, sabiedriskās attiecības, biznesa vadības konsultācijas u.c. Coworking Liepaja pieejamas darba vietas, apspriežu un semināru telpas, juridiskā adrese u.c.

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris

Klasteris ir Liepājā veidota pārnozaru sadarbības organizācija, kas apvieno komersantus, izglītības un pētniecības institūcijas, kā arī citas organizācijas.
Komersanti no tādiem sektoriem kā – tīrais transports, energoefektīvas būves, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas un kosmosa tehnoloģijas, atjaunojamie resursi, saņem svarīgu atbalstu eksporta klientu piesaistē, ražošanas efektivitātes pilnveidošanā un sadarbības veidošanās ar Latvijas un ārvalstu partneriem.

LIAA pārstāvniecība Liepājā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecība Liepājā ir paplašinājusi sniegto pakalpojumu klāstu. Maziem un vidējiem uzņēmumiem ir pieejams jauns atbalsts uzņēmējdarbības attīstībai, inovācijām un eksportam. Atbalsta programmas mērķis ir nodrošināt finansējuma pieejamību biznesa idejas īstenošanai un uzņēmējdarbības attīstībai Latvijā, veicinot aktivitātes, kas vērstas uz inovatīvo komersantu īpatsvara paaugstināšanu ekonomikā un sekmē uzņēmējdarbību.

LIAA pārstāvniecībā Liepājā ir pieejama kopstrādes telpa jeb atvērtais birojs, kur pārstāvniecības klienti un viesi var gan strādāt, gan tikties ar sadarbības partneriem un klientiem, gan izmantot kopstrādes telpas aprīkojumu (printeris, skeneris u.c.). kā arī apmeklēt kopstrādes telpā notiekošos seminārus un pasākumus.

Piesakies konsultācijai un uzzini vairāk par LIAA pārstāvniecības Liepājā piedāvātajām iespējām.

ALTUM

ALTUM ir valsts attīstības finanšu institūcija, kas ar finanšu instrumentiem (aizdevumiem, garantijām, ieguldījumiem riska kapitāla fondos u. c.) nodrošina finansējumu jomās, kuras valsts ir izvirzījusi kā svarīgas un atbalstāmas, un kurās pietiekamā apjomā nav pieejams kredītiestāžu finansējums.
ALTUM valsts atbalsta finanšu instrumenti paredzēti biznesa uzsācējiem, uzņēmumiem, lauksaimniekiem un iedzīvotājiem.

  • Atjaunots:
  • 14. februāris, 2024