Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Valsts svētku norises drošībai plānoti satiksmes ierobežojumi16. novembris, 2023Kultūra

  1 no 1

  17. un 18. novembrī svētku norises drošībai ir plānoti satiksmes ierobežojumi ap Jāņa Čakstes laukumu un tam pieguļošajās ielās. Liepājnieki un pilsētas viesi aicināti doties uz svētku pasākumiem, izmantojot sabiedrisko transportu, kas svētku dienā, 18. novembrī, būs bez maksas.

  Apstāšanās un stāvēšanas aizliegums Alejas ielas posmā no Jēkaba Janševska ielas līdz Rožu ielai un Rožu ielas posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Alejas ielai plānoti jau no 17. novembra pulksten 14.00.

  Svētku dienā, 18. novembrī, no 16.00 līdz 19.00 transportlīdzekļu kustība tiks pilnībā slēgta Alejas ielā no J.Janševska ielas līdz Peldu ielai. Kā arī tiks slēgts Rožu ielas posms starp Alejas ielu un Kuršu ielu un braukšanas virziens no Tomu ielas Alejas ielas virzienā.

  Visi ierobežojumi pakāpeniski tiks atcelti līdz 19. novembra pulksten 9.00.

  18. novembrī no pulksten 17.00 līdz 19.00 daļēji tiks ierobežota arī tramvaju kustība pie J. Čakstes laukuma.

  Lai izvairītos no sastrēgumiem un nepieciešamības meklēt stāvvietas, Liepājas Kultūras pārvalde aicina liepājniekus un pilsētas viesus baudīt svētku piedāvājumu, izmantojot sabiedrisko transportu.

  Par svētku notikumiem Liepājā un iespējām saturīgi un interesanti pavadīt svētku brīvdienas plašāka informācija pieejama https://kalendars.liepaja.lv

  Informāciju sagatavoja

  Ieva Puka
  Liepājas Kultūras pārvaldes projektu vadītāja
  Tālrunis: 29 142 942