Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Februāra sākumā Liepājā norisināsies Ziemas festivāls2. janvāris, 2019Pašvaldība

  1 no 19. februārī ikviens aicināts uz Liepāju, kad norisināsies Ziemas festivāls.

  Šī gada 9. februārī Liepājā, Juliannas pagalmā, līdzšinējo Stinšu svētku vietā norisināsies jauni svētki – Ziemas festivāls, kas būs tematiski jauns pasākums. Festivāla moto ir “Māksla šķeļ ledu!”, un tas notiks visas dienas garumā no pulksten 11.00 līdz 18.00.

  Svētku noskaņu veidos dažādas ielu mākslas performances, jautrību piešķirs loterijas un konkursi. Mazos pasākuma apmeklētājus izklaidēs radošās darbnīcas bērniem. Pasākumā būs arī publiskā slidotava, orientēšanās, svētku zupas gatavošana un degustācija, kā arī daudzas citas aktivitātes. Ziemas festivālā krāšņus priekšnesumus sniegs mūziķi Iveta Baumane un Roberts Pētersons, kā arī grupas “Flame “The Rolltones” un “Neon Saturdays”, apmeklētājus priecēs mājražotāju tirgus un amatnieku nometne, kur iedzīvotāji varēs iegādāties daudzveidīgu produkciju.

  Festivāla galvenā norises vieta ir Juliannas pagalms, tomēr liela daļa aktivitāšu notiks arī apkārtējā teritorijā: Gypsy Camp, Brīvzemnieku un Kuģinieku ielās, kā arī nelielā daļā Promenādes.

  Papildu informācija

  Ritvars Embrekts
  Ziemas festivāla organizatoru pārstāvis
  Tālrunis: 26 374 920
  E-pasts: ziemasfestivals2019@gmail.com