Februāra sākumā Liepājā norisināsies Ziemas festivāls2. janvāris, 2019Pašvaldība

  1 no 19. februārī ikviens aicināts uz Liepāju, kad norisināsies Ziemas festivāls.

  Šī gada 9. februārī Liepājā, Juliannas pagalmā, līdzšinējo Stinšu svētku vietā norisināsies jauni svētki – Ziemas festivāls, kas būs tematiski jauns pasākums. Festivāla moto ir “Māksla šķeļ ledu!”, un tas notiks visas dienas garumā no pulksten 11.00 līdz pulksten 18.00.

  Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi Stinšu svētku, tostarp makšķerēšanas sacensību organizēšanā, pieņemts lēmums rīkot jauna formāta un koncepcijas svētkus, liekot uzsvaru uz cita veida aktivitātēm.

  Svētku noskaņu veidos dažādas ielu mākslas performances, jautrību piešķirs loterijas un konkursi. Mazos pasākuma apmeklētājus izklaidēs radošās darbnīcas bērniem. Pasākumā būs arī publiskā slidotava, orientēšanās, svētku zupas gatavošana un degustācija, kā arī daudzas citas aktivitātes. Ziemas festivālā krāšņus priekšnesumus sniegs mūziķi Iveta Baumane un Roberts Pētersons, kā arī grupas “Flame “The Rolltones” un “Neon Saturdays”, apmeklētājus priecēs mājražotāju tirgus un amatnieku nometne, kur iedzīvotāji varēs iegādāties daudzveidīgu produkciju.

  Festivāla galvenā norises vieta ir Juliannas pagalms, tomēr liela daļa aktivitāšu notiks arī apkārtējā teritorijā: Gypsy Camp, Brīvzemnieku un Kuģinieku ielās, kā arī nelielā daļā Promenādes.

  Lai pasākuma apmeklētāji varētu iegādāties daudzveidīga sortimenta pārtikas un nepārtikas produktus, tirgotāji aicināti pieteikties mājražotāju tirgum līdz 2019. gada 14. janvārim. Aicināti pieteikties vietējie amatnieki un mājražotāji ar Latvijai raksturīgu produkciju – gaļu, zivīm, piena produktiem, kulināriju, dabas veltēm un vietējo amatnieku dažādiem darinājumiem. Svētku tirdziņā nevarēs tirgot higiēnas preces, elektrotehniku, tekstila izstrādājumus un citas rūpnieciski ražotas preces.

  Tirdzniecības noteikumi (.pdf)

  Tirgotāji mājražotāju tirgum var pieteikties, elektroniski aizpildot anketu. Pieteikšanās noritēs līdz 14. janvārim, savukārt 18. janvārī tiks izziņoti apstiprinātie tirgotāji.

  Neskaidrību jautājumos var vērsties pie tirgus organizatoriem pa e-pastu ziemasfestivals2019@gmail.com vai tālruni 26 374 920.

  Informāciju sagatavoja

  Evita Enģele
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību speciāliste
  Tālrunis: 63 404 775
  E-pasts: evita.angele@liepaja.lv