Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Zinātnes un izglītības inovāciju centrs aicina uz meistarklasēm13. augusts, 2021Izglītība

  Bērni ar lupām pēta zīmējumus
  1 no 1

  Vēl mazliet vasaras bezrūpības, bet jau pavisam drīz ikdienas gaitas vedīs uz skolu. Bet vēl pirms tam, lai iesildītos jaunajam mācību gadam, aicinām uz aizraujošām un radošām meistarklasēm!

  Meistarklases ir bez dalības maksas un paredzētas Liepājas pilsētas skolēniem un jauniešiem. Piesakies elektroniski līdz 20. augustam. 

  "Hidroponika"
  24. augustā plkst. 10.00–12.00

  Dalībnieku vecums: 7–14 gadi. Vada Maija Demitere un Anna Priedola. Darbnīcā apmeklētājiem tiks parādīts, kā iespējams augus audzēt ūdenī. Hidroponika savā ziņā ir māksla, kas ļauj audzēt augus bez augsnes, tas ir, bez zemes izmantošanas, zemi aizvietojot ar sakņu apūdeņošanas sistēmu. Šim nolūkam nepieciešama tvertne, ūdens un gaisa sūknis.

  “Apdruka”
  25. augustā plkst. 14.00–17.00.

  Dalībnieku vecums: 13–20 gadi. Vada Margarita Zvejniece un Māris Zvejnieks. Darbnīcā apmeklētāji iegūs priekšstatu par dažādām tekstila apstrādes tehnoloģijām - sublimāciju, termospiedi, sietspiedi, tiešo apdruku u.c., par to atšķirībām un pielietošanas iespējām. Praktiski būs iespēja apgūt sietspiedes tehnoloģijas izmantošanu mājas apstākļos, kā arī apgūt vektorgrafikas pamatus trafaretu izveidei tiešsaistes platformā.

  “Dabas balss”
  30. augustā plkst. 10.00–12.00.

  Dalībnieku vecums: 7–12 gadi. Vada: Krista Dintere un Andrejs Poikāns. Darbnīca iepazīstinās ar dažādām dziļās klausīšanās tehnikām – ar un bez audio tehnikas pastiprinājuma. Darbnīca ļaus pamanīt dažādos procesus un muzikālos ritmus dabā, veicinot labāku izpratni par apkārtnē un sevī notiekošo.

  "Eko foto”
  31. augustā plkst. 10.00–12.00.

  Dalībnieku vecums: 7–14 gadi. Vada: Armands Andže. Darbnīcā tiks veidota luminogrāfija, tieši uz fotopapīra uzliekot augus, un pēc stundas divām iegūto attēlu var nofiksēt ar sālsūdeni, tajā skaitā jūras ūdeni, tādējādi nepiesārņojot vidi ar foto ķimikālijām.

  Plašāka informācija

  Zinātnes un izglītības inovāciju centrs
  Tālrunis: 25 728 867
  E-pasts: ziic@liepaja.edu.lv
  www.facebook.com/LiepajaZIIC