Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Zviedrijas uzņēmums "Care of Sweden" atver ražotni Liepājā14. maijs, 2024Uzņēmējdarbība

  1 no 1

  Šodien, 14. maijā, svinīgi atklāja Zviedrijas uzņēmuma “Care of Sweden” jauno ražotni Liepājā, Vecās Ostmalas Biznesa parkā. Uzņēmums ir izveidojis spēcīgu darbinieku komandu, kura ražo medicīniskos matračus. Kopējās investīcijas aptuveni 2 milj. euro.

  Zviedrijas uzņēmums “Care of Sweden” jau divdesmit piecu gadus nodarbojas ar divu veida matraču ražošanu - medicīniski profilaktiskie matrači un elektroniski vadāmie medicīniskie matrači. Lai ražotne būtu tuvāk izejmateriālu ražotājiem un piegādātājiem tika pieņemts lēmums veidot ražotni Baltijas valstīs, bet pēc rūpīgas izpētes, par tās atrašanās vietu tika izraudzīta Liepāja.

  Zviedrijas uzņēmums “Care of Sweden” 2023. gada pavasarī nodibināja meitas uzņēmumu Latvijā, un noslēdza līgumu par 3000 kvadrātmetru lielu telpu nomu Liepājas Vecās Ostas Biznesa parkā, kuras īpaši uzņēmuma vajadzībām tika uzbūvētas nepilna gada laikā.

  Vecās ostmalas biznesa parks atrodas Liepājas Speciālās ekonomikas zonas teritorijā salīdzinoši netālu no pilsētas centra un šobrīd tajā strādā jau vairāk nekā 20 nomnieki – Latvijas un ārvalstu investoru uzņēmumi.

  Kā jau iepriekš minēts Zviedrijas uzņēmums “Care of Sweden” ar lēmumu veidot ražotni Liepājā ir apliecinājums Latvijas un Liepājas uzņēmējdarbības vides kvalitātei, ko veicina Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Liepājas pašvaldība un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde.

  Uzņēmuma “Care of Sweden” apgrozījums 2023. gadā sasniedza 21 miljonu eiro, un tas eksportē savu produkciju uz aptuveni 35 pasaules valstīm. Lielākais eksporta tirgus ir Austrālija.

  Informāciju sagatavoja 

  Līga Ratniece-Kadeģe
  Komunikācijas un korporatīvās pārvaldības speciāliste
  E-pasts: liga.ratniece-kadege@lsez.lv