Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  4. maijā Jāņa Čakstes laukumā ikviens būs gaidīts uz svētku koncertu22. aprīlis, 2024Kultūra

  1 no 2
  2 no 2

  Lai 4. maijā kopā atzīmētu Brīvības svētkus, ikviens liepājnieks un pilsētas viesis plkst. 15.00 Jāņa Čakstes laukumā būs gaidīts uz svētku koncertu, kurā uzstāsies Liepājas jaunie mūziķi.

  Koncertā skanēs patriotiskas, visiem zināmas un tautā iemīļotas dziesmas jaunā, vēl nedzirdētā džeza aranžējumā – saksofona, trompetes, ģitāras, bungu un trombona izpildījumā. Koncerta apmeklētājus priecēs solisti Henrijs Leijs un Zefīrs.

  Savukārt ar īpašu instrumentālo izpildījumu pārsteigs Gatis Gorkuša, Emīls Knubis, Inga Vamze, Martins Miļevskis, Kristaps Vītols-Vītoliņš, Marks Jonatans Runds, Timotejs Rozentāls un Andris Buiķis. Koncerta apmeklētāji aicināti pievienoties un dziedāt līdzi iemīļotajām dziesmām, lai kopā radītu īpašu svētku sajūtu. Koncerts visiem apmeklētājiem ir bez maksas.

  Tāpat, lai aktīvi un erudīti atzīmētu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu un veicinātu liepājnieku un pilsētas viesu līdziesaisti un līdzdarbošanos, 4. maijā norisināsies arī aizraujošās orientēšanās spēlēs komandām "Liepājas pēdas Latvijā". Spēļu tēma ir jaunatklāj vietējo. Spēlēm var pieteikties vēl divas dienas – līdz 23. aprīlim. Uzzināt vairāk.

  4. maijā no plkst. 10.00 līdz 11.00 Jāņa Čakstes laukumā notiks orientēšanās spēļu “Liepājas pēdas Latvijā” dalībnieku reģistrācija, kuras laikā muzicēs grupa “Kopā Reti Esošu Draugu Organizācija”, plkst. 11.00 spēļu atklāšana, tehniskā instruktāža visiem spēles dalībniekiem un starts visām komandām. Savukārt no plkst. 15 līdz 15.30 paredzēta komandu ierašanās spēļu finišā Rožu ielā 6, pie Liepājas domes ēkas. Plkst. 15.00 svētku koncerts, bet plkst. 16.30, svētku koncerta noslēgumā, J. Čakstes laukumā notiks spēļu uzvarētāju apbalvošana.

  Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka orientēšanās spēļu un svētku koncerta norises vietā – Jāņa Čakstes laukuma apkārtnē – 3. un 4. maijā gaidāmi satiksmes ierobežojumi, ar kuriem aicinām laikus iepazīties. No 3. maija plkst. 9.00 līdz 4. maija plkst. 17.30 būs aizliegts stāvēt un apstāties Rožu ielā, posmā no Alejas ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai (izņemot ar Liepājas Kultūras pārvaldes izsniegtām atļaujām). Automašīnu novietošana no 3. maija plkst. 17.00 būs aizliegta arī stāvlaukumā pie Liepājas valstspilsētas domes. Savukārt no 4. maija plkst. 10.00 satiksme būs slēgta Alejas ielā, posmā no Rožu ielas līdz J. Janševska ielai (izņemot spēļu dalībniekiem ar caurlaidēm, kuras autobraucēji saņems savos e-pastos līdz 2. maijam) un Rožu ielā, posmā no Alejas ielas līdz Kuršu ielai.

  Spēļu dalībnieki, kuri spēlēs startēs autobraucēju komandās, aicināti savas automašīnas pirms starta novietot uz Alejas ielas, posmā no Rožu ielas līdz J. Janševska ielai, tad doties uz J. Čakstes laukumu reģistrēties spēlēm.

  Informāciju sagatavoja

  Evita Enģele
  Liepājas Centrālās administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas
  Sabiedrisko attiecību speciāliste 
  E-pasts: samd@liepaja.lv