Aicina uz informatīvo nodarbību par onkoloģisko slimību profilaksi ar surdotulkojumu4. janvāris, 2019Veselība

  Piektdien, 11. janvārī, plkst. 17.00 Latvijas Nedzirdīgo savienības Liepājas reģionālajā biedrībā, 1905. gada ielā 35, ikviens interesents, jo īpaši cilvēki ar dzirdes traucējumiem un zudumu, aicināti uz informatīvu lekciju par onkoloģisko slimību profilaksi. Nodarbību vadīs onkoloģe Zinaīda Štara un tā tiks nodrošināta ar surdotulkojumu.

  Lekcijas nosaukums ir "Kopā pret vēzi - profilakse, skrīnings, ārstniecība. Valsts un sabiedrības atbalsts." Lekciju organizē Liepājas pilsētas pašvaldība projekta “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros sadarbībā ar onkoloģisko pacientu atbalsta biedrību “Dzīvības koks”.

  Savukārt, lai nodrošinātu nepieciešamo atbalstu un zināšanas onkoloģiskajiem pacientiem, viņu ģimenes locekļiem un atbalsta personām, interesenti tiek aicināti piedalīties atbalsta grupās.

  17. janvārī plkst. 17.30 Stendera ielā 5 notiks atbalsta grupa par tēmu “Problēmas apzināšana un risināšana. Krīzes situācijas”. Atbalsta grupu vadīs psiholoģe Raisa Immere. Vēl šīs atbalsta grupas kopā ar psiholoģi Raisu Immeri norisināsies arī 28. martā un 12. aprīlī.

  8. un 22. februārī plkst. 18.00 Bāriņu ielā 15 (“Krāsu karuseļa” telpās) notiks atbalsta saskarsmes grupas nodarbības, kuru vadīs sertificēta ambulatorās aprūpes māsa Liene Rūja-Lāma.

  Atbalsta grupas nodarbības ir iespēja iepazīties ar dažāda veida pieejamajiem pašpalīdzības veidiem, piemeklējot sev piemērotāko, kā arī iespēja dalīties un socializēties ar citiem pacientiem un to atbalsta personām. Savukārt informatīvās nodarbības paredzētas, lai veicinātu onkoloģisko modrības prasmi pilsētas iedzīvotāju vidū.

  Papildu informācija un pieteikšanās atbalsta grupām un informatīvajai nodarbībai, sazinoties ar onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības “Dzīvības koks” Liepājas nodaļas vadītāju Ilzi Vainovsku pa tālruni 28 343 138 vai e-pastu liepaja@dzivibaskoks.lv

  Atbalsta grupas nodarbības un lekcijas tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

  Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, zvanot pa tālruni 63 404 747 vai rakstot veseliba@liepaja.lv

  Informāciju sagatavoja

  Evita Enģele
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību speciāliste
  Tālrunis: 63 404 775
  E-pasts: evita.engele@liepaja.lv