Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Aicinājums uz izglītojošu semināru par starptautiskā finansējuma piesaistes iespējām23. janvāris, 2023Kultūra

  Informatīvs aicinājums apmeklēt semināru
  1 no 1

  Lai sniegtu iespēju Liepājas nevalstiskā sektora pārstāvjiem un dažādu organizāciju pārstāvjiem stiprināt savu kapacitāti un apgūt jaunas zināšanas, otrdien, 31. janvārī, plkst. 16.00, Peldu ielā 5 tiks rīkots izglītojošs seminārs par dažādu starptautisko un vietējo fondu finansējuma piesaisti.

  Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 komandas pārstāvji iepazīstinās ar apkopojumu par starptautiskā finansējuma piesaistes iespējām, biedrības "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris" valdes locekle Anete Grundberga un biedrības "Impact Hub Liepāja" valdes locekle Zane Feldmane dalīsies praktiskos padomos un pieredzē, kā uzrakstīt projektu, kas jāņem vērā izvēloties attiecīgo finansējumu, kā piesaistīt sadarbības partnerus u.c.

  Viens no Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 programmas mērķiem ir stiprināt vietējo organizāciju kapacitāti, paaugstināt zināšanu līmeni un mācīties sadarboties ar dažādām Eiropas valstīm un pilsētām, ne tikai piesaistot ārvalstu finansējumu, bet veidojot arī noderīgas starptautiskas sadarbības.

  Visas Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 programmas laikā tiks organizētas vairākas prasmju veidošanas, izglītojošas un kapacitātes paaugstināšanas aktivitātes.

  Pieteikšanās ir beigusies, sasniedzot maksimālo dalībnieku skaitu (aktualizēts 30.01.2023.)

  Iepazīties ar konkrētiem fondiem un iespējām starptautiskā finansējuma piesaistei iespējams tīmekļvietnes sadaļā Starptautiskā finansējuma piesaistes iespējas.

  Informāciju sagatavoja

  Zita Lazdāne
  Liepājas valstspilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja
  Tālrunis: 22 027 277
  E-pasts: zita.lazdane@liepaja.lv