Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Starptautiskā finansējuma piesaistes iespējas

1. Ziemeļvalstu Kultūras fonds

Globus Call

Programmas mērķis ir mudināt māksliniekus un kultūras jomas pārstāvjus iesaistīties plašā starptautiskā sadarbībā un ilgtermiņa sadarbības tīklos, kas sniedzas ārpus Ziemeļvalstu reģiona.

Programma atbalsta māksliniecisko un kultūras sadarbību un projektus, kuru mērķis ir pārkāpt kultūras, sociālās, vēsturiskās, ģeogrāfiskās un disciplinārās robežas. Dotācijas līdz 700 000 DKK (~ 94 109,63 eiro) apmērā.

2022. gadā pieteikumu pieņemšana ir noslēgusies, jāseko līdzi tīmekļvietnē www.nordiskkulturfond.org mājaslapā jauno termiņu izsludināšanai - provizoriski 2023. gada maijs/jūnijs.

Papildu informācija

Opstart

Oriģinālu un novatorisku un dinamisku visu mākslas un kultūras žanru projekti. Pieteikumus var iesniegt visu mākslas un kultūras žanru pārstāvji, kā arī indivīdi, grupas, organizācijas, iestādes, asociācijas un uzņēmumi.

Dotācijas līdz DKK 25 000 (~3 361,20 eiro). Nav nepieciešams līdzfinansējums.

Pieteikšanās līdz 2022. gada 30. novembrim.

Papildu informācija

Globus Opstart

Programma atbalsta savstarpējas globālas sadarbības un projektu izveides un izpētes posmus, kuros iesaistīti mākslinieki un kultūras darbinieki no Ziemeļvalstīm un citām pasaules daļām.

Programma īpaši tiek koncentrēta uz projektiem, kas darbojas ar pētniecisku pieeju, veidojot sadarbību un meklējot jaunas zināšanas, lai attīstītu un nostiprinātu praksi globālā mērogā.

Dotācijas līdz DKK 50 000 (~ 6 722,26 eiro). Nav nepieciešams līdzfinansējums.

Pieteikšanās projektam līdz 2022. gada līdz 30. novembrim.

Papildu informācija

Ziemeļvalstu Kultūras fonda projektu finansējums

Projektu finansējumu mākslas un kultūras projektiem, kas veido un attīsta sadarbības attiecības visā Ziemeļvalstu reģionā.

Uzsvars tiek likts uz projektu oriģinalitāti un pārrobežu sadarbību Ziemeļvalstīs, taču mēs atzinīgi vērtē arī projektus, kas dažādos veidos sniedzas ārpus Ziemeļvalstu reģiona. Dotācijas līdz DKK 500 000 (~ 67 221 eiro). Projektam jābūt vismaz 50 % līdzfinansējumam.

Sākot ar 2023. gadu, pieteikšanās programmai notiks divās ikgadējās pieteikumu iesniegšanas kārtās:

  • 2023. gada 15. februāris, plkst. 23.59 (pēc Dānijas laika, UTC+1)
  • 2023. gada 1. septembris, plkst. 23.59 (pēc Dānijas laika, UTC+1)

Papildu informācija