Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

    Aizvadīta otrā PUMA tīkla transnacionālā sanāksme Viladekansas pilsētā, Spānijā12. aprīlis, 2024Pašvaldība

    2024. gada sākumā PUMA projekta aktivitātes tika pozitīvi novērtētas, un tīkls saņēma “zaļo gaismu” no URBACT programmas turpināt īstenot projektā iecerētās aktivitātes.

    No 10. līdz 11. aprīlim PUMA tīkla partneri tikās otrajā transnacionālajā sanāksmē Viladekansas pilsētā, Spānijā. Pirmajā dienā PUMA vadošā eksperte Karolīna Orcholska prezentēja PUMA tīkla pašreizējās situācijas analīzi un ceļa karti un iepazīstināja partnerus ar dažādiem aspektiem integrēto rīcības plānu izstrādē. Vadošā eksperte arī palīdzēja partneriem veikt līdzšinējā darba pašnovērtējumu, noteikt potenciālos mobilitātes pasākumus partneru pilsētās, izmantojot URBACT programmas rīkus un metodes. Uzņemošais partneris prezentēja savu mobilitātes stratēģiju, plānotos un īstenotos projektus.

    Viladekansas pilsēta pārsteidza citus tīkla partnerus ar savu spēcīgo komandas darbu, apņēmību un lieliskajiem ilgtspējīgas un zaļās attīstības rezultātiem, īpaši transporta un mobilitātes infrastruktūras jomā. Mēs esam priecīgi, ka Viladekansas pilsēta ir ieguvusi Zaļās lapas pilsētas (Green Leaf city) statusu 2025. gadā.

    Otrajā dienā Viladekansas pilsēta parādīja tīkla partneriem mobilitātes punktu, veloceļus un citus transporta infrastruktūras savienojumus. Partneriem bija iespēja ierosināt idejas uzlabojumiem esošajā infrastruktūrā Carretra del Prat ielā, Atrium un Mare de Deu de Montserrat apļveida krustojumā veloceļu savienojumiem. Dienas beigās partneri vienojās, ka tagad galvenais uzdevums ir turpināt darbu pie integrēto mobilitātes plānu izstrādes, kas ir galvenie projektā sasniedzamie rezultāti.

    Partneri vienojās nodrošināt vairākus svarīgus aspektus integrēto mobilitātes plānu izstrādē:

    • ekonomisko, sociālo un vides izaicinājumu integrēšanu;
    • saskaņot risinājumus un minimizēt negatīvo ārējo faktoru ietekmi;
    • izveidot vietējā līmeņa partnerattiecības, īstenot maza mēroga pasākumus un pilotaktivitātes;
    • iesaistīt plašu sabiedrības loku un ieinteresētās puses konkrētu izaicinājumu risināšanā;
    • koordinēt politikas, pasākumus un finansējumu avotus vienotam mērķim;
    • nodrošināt sadarbību starp kaimiņu pašvaldībām un funkcionālajām pilsētu teritorijām;
    • integrēt fiziskos ieguldījumus ar ieguldījumiem cilvēkresursos.

    Partneri vienojās turpināt dalīties pieredzē un pozitīvajos mobilitātes piemēros un risinājumos.

    Projekts "Plāni ilgtspējīgas pilsētvides mobilitātes rīcībām (PUMA)" tiek īstenots ar Eiropas Savienības starpreģionu sadarbības programmas URBACT IV finansiālu atbalstu.