Covid-19 testam iespējams pieteikties arī elektroniski11. septembris, 2020Veselība

  Dakteri, ģērbušies spectērpos, pie Covid-19 analīžu nodošanas punkta
  1 no 1

  Saistībā ar to, ka ir palielinājies pa tālruni 8303 saņemto pieteikumu skaits Covid-19 testa veikšanai, ir pagarināts zvana gaidīšanas laiks, tāpēc SIA “Centrālā laboratorija” piedāvā pieteikties Covid-19 testam elektroniski, rakstot pieteikumu uz e-pastu analizes@laboratorija.lv.

  E-pasta tekstā obligāti jānorāda vārds, uzvārds, savs tālruņa numurs un vēlamais analīžu nodošanas laiks un vieta. Laboratorijas darbinieks sazināsies pa norādīto kontakttālruni, lai veiktu pierakstu, tāpēc tālruņa numura norādīšana ir īpaši svarīga.

  Atgādinām, ka Liepājā no 1. septembra mobilajam Covid-19 testēšanas punktam ir jauna adrese. Šobrīd iedzīvotāji Covid-19 testu var veikt VCA Liepājas Medicīnas centra telpās, Brīvības ielā 95. Testēšanas punkts atrodas pretī lielajiem vārtiem no Brīvības ielas puses, tam ir atsevišķa ieeja, kas nodalīta no citu pacientu plūsmas.

  Bez iepriekšēja pieraksta cilvēki uz testu nodošanas vietu doties nedrīkst!

  Ja tomēr uz testu kādu iemeslu dēļ nevar ierasties, lūgums testa veikšanu atcelt, zvanot pa tālruni vai sūtot atsaukumu uz e-pastu, tādējādi atbrīvojot pieraksta laiku citiem pacientiem.

  Joprojām uz izmeklējumu var pieteikties, arī zvanot pa tālruņa numuru 8303 darba dienās no 8.00 līdz 18.00, sestdienās no 9.00 līdz 14.00 (informācija aktualizēta: 16.04.2021.).

  Paraugu noņemšanu un izmeklēšanu nodrošina SIA ”Centrālā laboratorija”.

  (Papildināts 16.04.2021.) Kopumā Liepājā Covid-19 testu var veikt trīs analīžu nodošanas vietās. Pieteikties var gan zvanot, gan elektroniski: