Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas atbalsta grupu nodarbībās psihiskās veselības veicināšanai20. oktobris, 2023Veselība

  1 no 1

  Iedzīvotāji, kuri piedzīvojuši tuvinieka zaudējumu vai laulības šķiršanu, aicināti pieteikties bezmaksas atbalsta grupu nodarbībām psihiskās veselības veicināšanai un psihisko saslimšanu profilaksei.

  Atbalsta grupu nodarbībām aicināti pieteikties pilsētas iedzīvotāji, kuri piedzīvojuši laulības šķiršanu, lai saņemtu psihoemocionālu atbalstu, kā arī zināšanas un prasmes zaudējuma un sēru pieņemšanai, emociju pārvaldībai un pašregulācijai, kā arī padomus apzinātai pārmaiņu plānošanai un iekšējo resursu apzināšanai.

  Atbalsta grupas pirmā tikšanās reize ir 30. oktobris, plkst. 17.30, Kungu ielā 21/21A. Atbalsta grupas nodarbību cikls sastāvēs no sešām tikšanās reizēm, kas plānotas pirmdienu vakaros. Pieteikšanās pa tālruni: 29 326 560, sūtot sms ar norādi Atbalsta grupa šķiršanās, vārds, uzvārds.

  Savukārt, no 2. novembra ceturtdienu vakaros plkst. 17.30, Kungu ielā 21/21A būs pieejama atbalsta grupa tiem iedzīvotajiem, kuri sēro par zaudētu tuvinieku. Pieteikšanās pa tālruni: 29 326 560, sūtot sms ar norādi Atbalsta grupa sēras, vārds, uzvārds. Abas atbalsta grupas vadīs pieredzējusī psiholoģe Baiba Pavlovska.

  Vietu skaits katrā atbalsta nodarbību ciklā ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sazinoties pa norādīto tālruņa numuru.

  Atbalsta grupas garīgās (psihiskās) veselības veicināšanai un psihisko saslimšanu profilaksei tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs.” ietvaros.

  Papildu informācija

  Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija
  E-pasts: veseliba@liepaja.lv