Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Iedzīvotāji aicināti uz bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbībām vasarā30. maijs, 2023Veselība

  Informatīvas aicinājums
  1 no 1

  Lai sniegtu iedzīvotājiem iespēju nodarboties ar daudzveidīgām fiziskajām aktivitātēm brīvā dabā, arī šovasar tiek piedāvātas bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības vasaras sezonā. Ar 1. jūniju tiks sāktas nodarbības bērniem, vingrošanas nodarbības pludmalē un nūjošanas pamatu apguves nodarbības.

  Bērnu fiziskā un emocionālā veselība

  Lai uzlabotu bērnu fizisko un emocionālo veselību, kā arī dažādotu brīvā laika pavadīšanu vasarā, aicinām vecākus pieteikt savus bērnus vecumā no 8 līdz 12 gadiem bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbībām brīvā dabā. Pirmā nodarbība notiks 1. jūnijā plkst. 10.00 vingrošanas laukumā Strazdu ielā 16. Nodarbības vadīs treneris Gvido Šalms. Nodarbības notiks līdz augusta beigām divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 11.00. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 29 746 439, norādot bērna vārdu, uzvārdu un vecumu.

  Vingrošanas nodarbības pludmalē

  Vingrošanas nodarbības pludmalē notiks Kūrmājas prospekta galā, iepretim piemineklim bojā gājušajiem zvejniekiem un jūrniekiem. Vingrinājumi tiks fokusēti uz dziļajiem muskuļiem, elpošanu, līdzsvaru. Nodarbības ir piemērotas dažādiem vecumiem un sagatavotības līmeņiem. Rīta nodarbības būs dinamiskākas, savukārt vakara nodarbības relaksējošākas. Treneris Konstantīns Volčkovs vadīs nodarbības trīs reizes nedēļā - otrdienās plkst. 7.00, bet ceturtdienās un sestdienās plkst. 18.00. Pieteikšanās rakstot trenerim ziņu WhatsApp aplikācijā uz tālruni 26 757 634.

  Nūjošanas nodarbības

  Lai iepazīstinātu liepājniekus ar nūjošanu un iemācītu pareizu nūjošanas tehniku, sadarbībā ar biedrību “Nūjo ar vēju” aicinām apgūt nūjošanas pamatus sertificēta nūjošanas instruktora Imanta Ločmeļa vadībā. Viens nodarbību cikls sastāvēs no trīs tikšanās reizēm, kur katrai nodarbībai būs savi uzdevumi, lai pēc visu trīs nodarbību apmeklēšanas dalībnieks pats varētu nūjot patstāvīgi un pareizi. Vasaras periodā norisināsies pieci nodarbību cikli:

  • 1. nodarbību cikls: 1., 6., 8. jūnijā;
  • 2. nodarbību cikls: 13., 15., 20. jūnijā;
  • 3. nodarbību cikls: 22., 27., 29. jūnijā;
  • 4. nodarbību cikls: 8., 10., 15. augustā;
  • 5. nodarbību cikls: 17., 22., 24. augustā.

  Nodarbības sāksies pulksten 17.30 un norisināsies Liepājas Jūrmalas parkā un pludmalē. Tikšanās vieta – Jūrmalas iela 2. Pieteikšanās rakstot sms uz tālruni 26 462 030, norādot savu vārdu, uzvārdu un vēlamo nodarbību ciklu. Visi interesenti tiks nodrošināti ar nūjām.

  Uz fizisko aktivitāšu nodarbībām jāierodas laika apstākļiem atbilstošā sporta apģērbā, līdzi ņemot dzeramo ūdeni. Atgādinām saulainā laikā neaizmirst par galvassegu.

  Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

  Papildu informācija

  Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija
  E-pasts: veseliba@liepaja.lv