Iedzīvotāji augustā aicināti apgūt nūjošanas pamatus bezmaksas nodarbībās26. jūlijs, 2022Veselība

  Nūjošanas nodarbība
  1 no 1

  Lai iepazīstinātu liepājniekus ar nūjošanu kā vienu no fizisko aktivitāšu un brīvā laika pavadīšanas veidiem, un iemācītu pareizu nūjošanas tehniku, Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Nūjo ar vēju” aicina apgūt nūjošanas pamatus sertificēta nūjošanas instruktora Imanta Ločmeļa vadībā.

  Nodarbībām aicināts pievienoties ikviens interesents, lai iegūtu jaunas vai nostiprinātu esošās zināšanas par pareizu nūjošanas tehniku. Instruktors palīdzēs identificēt un koriģēt kļūdas nūjošanas tehnikā un parādīt progresa iespējas turpmākajā nūjošanā. Nodarbības veidotas tā, lai pēc ievadnodarbību apgūšanas būtu iespējams nūjot pareizi arī individuāli vai pievienoties regulāro nūjotāju grupām.

  Viens nodarbību cikls sastāvēs no trīs praktiskajām nodarbībām, kur katrai nodarbībai būs savi uzdevumi, lai pēc visu trīs nodarbību apmeklēšanas dalībnieks pats varētu nūjot patstāvīgi un pareizi. Lai apgūtu nodarbību ciklā paredzēto, ir jāapmeklē visas trīs vienā nodarbību ciklā plānotās nodarbības. Viena persona var pieteikties vienam nodarbību ciklam. Augustā norisināsies pēdējie divi nūjošanas nodarbību cikli šogad:

  • 1. nodarbību cikls: 2., 4., 9. augustā;
  • 2. nodarbību cikls: 11., 16., 18. augustā.

  Nodarbības sāksies pulksten 17.30 un norisināsies Liepājas Jūrmalas parkā un pludmalē. Tikšanās vieta: Jūrmalas ielas galā, netālu no skeitparka. Vienas nodarbības ilgums ir viena stunda. Visi interesenti tiks nodrošināti ar nūjām.

  Vietu skaits nodarbībā ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, rakstot īsziņu uz numuru 26 462 030 (Benita), norādot savu vārdu, uzvārdu un vēlamo nodarbību ciklu (nodarbību cikla numurs).

  Nūjošana ir augstas efektivitātes sporta veids, kurā tiek izmantota pareiza nūjošanas metodika, soļošanas tehnika un īpašas nūjas vienmērīgai ķermeņa noslogošanai.

  Atgādinām, ka uz nodarbību var ierasties tikai iepriekš piesakoties un saņemot apstiprinājumu.

  Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

  Papildu informācija

  Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija
  E-pasts: veseliba@liepaja.lv