Iedzīvotāji vecumā no 54 gadiem aicināti uz bezmaksas vingrošanas nodarbībām6. jūnijs, 2018Veselība

  1 no 1

  Lai nodrošinātu kvalitatīvu un regulāru fizisko aktivitāti cilvēkiem no 54 gadu vecuma, Liepājas pilsētas pašvaldība no 13. jūnija organizēs bezmaksas vingrošanas nodarbības sertificētu instruktoru pavadībā.

  Nodarbības norisināsies trešdienās plkst. 18.00 biedrības “Dižvanagi” nodarbību zālē, Krišjāņa Barona ielā 14. Nodarbības ilgums ir viena stunda. Nodarbības vadīs sertificētas instruktores Zane Frickausa un Ilze Jēče, un tās norisināsies līdz pat gada beigām.

  Vingrošanas nodarbības noritēs mierīgā tempā, pielietojot jogas un pilates vingrošanas sistēmu elementus. Nodarbību mērķis ir stiprināt dziļo muskulatūru, īpaši vēršot uzmanību muguras pareizai izkustināšanai un tās veselības uzturēšanai. Nodarbību vadītājas nodarbību laikā piedāvās arī sēdošo jogu, kur vingrinājumi tiek izpildīti, sēžot uz krēsla.

  Lai nodrošinātu pilnvērtīgu uzmanību vingrošanas grupas dalībniekiem, vietu skaits grupā ir ierobežots, tāpēc aicinām iedzīvotājus iepriekš pieteikties pie treneres Zanes pa tālruni 26 424 330.

  Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

  Papildu informācija

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa
  Tālrunis: 63 404 747
  E-pasts: veseliba@liepaja.lv

  Informāciju sagatavoja

  Kristīne Čabikina
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas
  sabiedrisko attiecību speciāliste
  Tālrunis: 63 404 775
  E-pasts: kristine.cabikina@liepaja.lv