Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Iespēja iegādāties zemesgabalu Liepājā daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas būvniecībai11. jūnijs, 2024Pašvaldība

  Zemesgabals Vītolu ielā 13, Liepājā
  1 no 3Zemesgabals Vītolu ielā 13, Liepājā
  Zemesgabals Vītolu ielā 13, Liepājā
  2 no 3Zemesgabals Vītolu ielā 13, Liepājā
  Zemesgabals Vītolu ielā 13, Liepājā
  3 no 3Zemesgabals Vītolu ielā 13, Liepājā

  Turpinot paplašināt jaunu dzīvojamo ēku attīstības iespējas Liepājā, pašvaldība izsolē aicina iegādāties zemesgabalu 2888 m2 platībā pilsētas centrā – Vītolu ielā 13. Izsole norisināsies un interesenti tai pieteikties varēs no šī gada 24. jūnija līdz 14. jūlijam.

  Elektroniskās izsoles sākuma cena zemesgabalam 2888 m2 platībā Vītolu ielā 13, Liepājā, noteikta 119 200 eiro. Novērtējumu veikuši divi sertificēti nekustamā īpašuma vērtētāji.

  Nekustamā īpašuma attīstītājiem ir iespēja iegādāties zemesgabalu pilsētas centrā un attīstīt Liepājas dzīvojamo fondu, uzceļot jaunu daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku. Zemesgabals atrodas teritorijā starp Vītolu, Tiesu, Toma un Republikas ielām, Vītolu ielas pirmajā apbūves joslā. Apkārtējo apbūvi veido daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas. Visi svarīgākie pilsētas infrastruktūras objekti izvietoti aptuveni 300–800 metru attālumā, bet Jūrmalas parks un pludmale atrodas 500–700 metru attālumā no īpašuma. Piekļūšanai pie īpašuma izmantojamās Vītolu un Tiesu ielas ir asfaltētas un labā stāvoklī, konkrētā teritorija ir bez speciāla labiekārtojuma un nav iežogota.

  Maksimālais atļautais stāvu skaits daudzdzīvokļu dzīvojamajai mājai šajā zemesgabalā ir četri stāvi, maksimālais apbūves augstums – 16 metri. Obligāts nosacījums būvniecībai ir ne mazāk kā 30 dzīvokļi.

  Plašāka informācija par zemesgabala Vītolu ielā 13 izsoli pieejama sadaļā Izsoles. Kontaktpersona jautājumu gadījumā: Sandra Dzelze,  Liepājas Nekustamā īpašuma pārvalde, tālrunis: 63 404 783, e-pasta adrese: sandra.dzelze@liepaja.lv.

  Konkrētā īpašuma nodošana izsolei ir viens no Liepājas valstspilsētas pašvaldības mērķtiecīgi veiktiem soļiem, lai kopumā Liepājā attīstītu jaunu dzīvojamo fondu. Atbilstoši izstrādātajam un apstiprinātajam lokālplānojumam arī Klaipēdas ielas 138 teritorijā pārskatāmā nākotnē paredzēts attīstīt pilsētā nepieciešamo jaunu un mūsdienīgu mājokļu būvniecību.

  Informāciju sagatavoja

  Evita Enģele
  Liepājas Centrālās administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas
  Sabiedrisko attiecību speciāliste 
  E-pasts: samd@liepaja.lv