Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Izsludina 2019. gada NVO projektu līdzfinansēšanas konkursus27. februāris, 2019Pašvaldība

  1 no 1

  Lai sniegtu atbalstu sabiedrībai nozīmīgu projektu īstenošanai, Liepājas pašvaldības administrācija izsludina divus nevalstisko organizāciju (NVO) projektu līdzfinansēšanas konkursus – sociālās iekļaušanas veicināšanas un NVO projektu konkursu.

  Sociālās iekļaušanas veicināšanas projektu līdzfinansēšanas konkursā projektu pieteikumus savu mērķprogrammu īstenošanai biedrības un nodibinājumi, kas ir reģistrēti Sociālo pakalpojumu sniedzēja reģistrā, var iesniegt līdz 14. martam.

  Konkursa mērķi ir sabiedriski nozīmīgu programmu un pasākumu īstenošana Liepājas pilsētā, sociālās iekļaušanas programmas cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem īstenošana, sociālo pakalpojumu sniegšanas kvalitātes cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem uzlabošana, pakalpojumu sniegšana sociālās rehabilitācijas institūcijās, vietējo resursu un brīvprātīgo piesaistīšana projekta īstenošanā, kā arī tādu ideju īstenošana, kas palīdz veidot sociāli atbildīgus liepājniekus.

  2019. gadā konkursā ir paredzēts līdzfinansējums 70 000 eiro apmērā.

  Savukārt pieteikumus NVO projektu līdzfinansēšanas konkursam biedrības, nodibinājumi vai reliģiskās organizācijas var iesniegt līdz 28. martam.

  NVO projektu līdzfinansēšanas konkursa mērķi ir sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un pasākumu īstenošanas atbalstīšana Liepājas pilsētā, iedzīvotāju aktivitātes un līdzdalības aktuālu problēmu risināšanā veicināšana, sekmējot viņu dzīves kvalitātes uzlabošanos, kā arī sadarbības veicināšana starp pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām, un nevalstisko organizāciju starpā.

  2019. gadā konkursā ir paredzēts līdzfinansējums 27 000 eiro apmērā.

  Pirmo reizi projektu pieteikumu reģistrācija un veidlapu aizpildīšana notiks tikai elektroniski. Informācija par konkursu mērķiem, līdzfinansējuma piešķiršanas nosacījumiem un projektu iesniegšanas kārtību, pieejama sadaļā NVO projektu konkursi.

  Lai palīdzētu nevalstiskajām organizācijām sagatavot elektronisko projekta pieteikumu, interesenti gaidīti uz apmācībām 6. martā pulksten 15.00 Liepājas domes 226. telpā.

  Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, Brigita Dreiže, tālrunis 63 404 721, e-pasts: nvo@liepaja.lv

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 63 404 775
  E-pasts: samd@liepaja.lv