Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Izsludina sociālās iekļaušanas veicināšanas projektu līdzfinansēšanas konkursu2. februāris, 2023Pašvaldība

  Vairāki cilvēki sakrustojuši rokas
  1 no 1

  Lai veicinātu sabiedriski nozīmīgu aktivitāšu īstenošanu, iesaistot dažādas mērķgrupas, Liepājas valstspilsētas pašvaldības administrācija no 2. līdz 20. februārim izsludina sociālās iekļaušanas veicināšanas projektu līdzfinansēšanas konkursu.

  Konkursa mērķis ir atbalstīt sabiedriski nozīmīgu programmu un pasākumu īstenošanu Liepājas pilsētā, tostarp sociālās iekļaušanas programmas un pakalpojumu sniegšanu cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, pakalpojumu sniegšanu sociālās rehabilitācijas institūcijās, vietējo resursu un brīvprātīgo piesaistīšanu projekta īstenošanā, kā arī tādu ideju īstenošanu, kas palīdz veidot sociāli atbildīgus liepājniekus.

  Projektu pieteikumi jāiesniedz elektroniski līdz 20. februārim elektronisko pieteikumu sistēmā pieteikumi.liepaja.lv

  Informācija par projektu iesniegšanas kārtību un līdzfinansējuma piešķiršanas nosacījumiem pieejama tīmekļvietnes sadaļā Sociālās iekļaušanas veicināšana.

  Projektu pieteikumus var iesniegt Liepājas biedrības un nodibinājumi, kas ir reģistrēti sociālo pakalpojumu sniedzēja reģistrā.

  2022. gadā pašvaldības līdzfinansējumu 100 000 eiro apmērā savu projektu īstenošanai saņēma trīs nevalstiskās organizācijas – Fonds “AGAPE”, Liepājas Neredzīgo biedrība un Liepājas Diakonija centrs, nodrošinot sociālās iekļaušanas pakalpojumus vairāk nekā 740 dalībniekiem – invalīdiem, trūcīgām personām, pirms pensijas vecuma cilvēkiem, bezdarbniekiem un bez noteiktas dzīves vietas palikušajiem cilvēkiem.

  Skatīt: pagājušajā gadā īstenoto projektu rezultāti 

  Papildu informācija

  Brigita Dreiže
  Sabiedrības pārvaldes speciāliste
  Sabiedrības līdzdalības un veselības veicināšanas nodaļa
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija
  Tālrunis: 63 404 721
  E-pasts: brigita.dreize@liepaja.lv