Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Konferenču organizēšana

Liepāja spēj piedāvāt piemērotas telpas un servisu lielu korporatīvo pasākumu, semināru un konferenču rīkošanai. Šeit ir pieejams arī pietiekoši liels naktsmītņu un ēdināšanas iestāžu skaits.

Kopumā Liepājā dažādu korporatīvo pasākumu rīkošanai ir paredzēta vieta vairāk nekā 6400 viesiem. Pilsētas viesnīcās un viesu namos var izmitināt vairāk nekā 1500 viesus, neieskaitot privātos apartamentus. 19 restorāni un 35 kafejnīcas spēj nodrošināt ēdināšanu vienlaikus vairāk nekā 2600 viesiem.

Aicinām apskatīt kopējo pilsētas konferenču piedāvājumu. 

Ņem vērā, dati šobrīd tiek aktualizēti. Atsevišķa informācija var būt neaktuāla.

Konferenču, semināru un starpnozaru pasākumu līdzfinansēšana

Liepājas pašvaldība līdzfinansē konferenču, semināru un starpnozaru pasākumus, kas atbilst Liepājas pilsētas attīstības stratēģijā 2010.–2030. gadam un Liepājas pilsētas mārketinga komunikācijas 2017.–2021. gadam plānā noteiktajiem stratēģiskajiem mērķiem.

Par atbalstāmo prioritāti noteiktas uzņēmējdarbības, izglītības, veselības, sporta un informācijas tehnoloģiju nozares.

Lai pretendētu uz Liepājas pašvaldības līdzfinansējumu, jābūt Uzņēmumu reģistrā reģistrētai nevalstiskajai organizācijai vai komersantam, kas pieteikumu iesniedz atbilstoši pašvaldības izstrādātajam konferenču, semināru un starpnozaru pasākumu līdzfinansēšanas nolikumam.

Līdzfinansēšanas rezultāti

Papildu informācija

Agnese Lagzdiņa
Tālrunis: 63 404 774
E-pasts: agnese.lagzdina@liepaja.lv

  • Atjaunots:
  • 23. janvāris, 2024