Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendārs laika posmam no 17. līdz 22. septembrim14. septembris, 2018Pašvaldība

  Pirmdiena, 17. septembris

  7.30–8.30 Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros sabiedriskā transporta galapunktos Mirdzas Ķempes ielā un pie Liepājas Reģionālās slimnīcas visus iedzīvotājus, kuri ikdienā izmanto pilsētas sabiedrisko transportu, sagaidīs neliels pārsteigums.

  9.00 Reliģisko lietu komisija, Liepājas pilsētas dome, 226. telpa.

  11.30 Sociālo lietu komisija, E. Veidenbauma ielā 3, 311. telpa.

  13.00 Fotoizstādes "Izaugt ģimenē" atklāšana, LOC foajē. Izstāde būs apskatāma līdz 1. oktobrim.

  16.00 Licencēšanas komisija, Liepājas pilsētas dome, 226. telpa.

  17.00 Administratīvo lietu komisija, Jelgavas iela 48.

  Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš būs Briselē, lai piedalītos Eiropas Savienības Reģionu komitejas Ekonomikas politikas komisijas sanāksmē.

  17.–18. septembrī Liepājā viesosies sadraudzības pilsētas Darmštates mērs Johens Parčs (Jochen Partsch) ar kundzi Danielu Vāgneri (Daniella Wagner). Vizīte notiek Liepājas – Darmštates 25. sadraudzības gadadienas ietvaros. Ar viesiem tiksies Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Ģirts Kronbergs.

  Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks tiksies ar Saeimu un valdību veidojošo partiju pārstāvjiem Rīgā, lai pārrunātu Liepājai aktuālus jautājumus.

  Otrdiena, 18. septembris

  10.00 Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieka pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunāra Ansiņa un priekšsēdētāja vietnieka izglītības, kultūras un sporta jautājumos Ata Dekšņa.

  14.00 Iepirkumu komisija, Liepājas pilsētas dome, 207. telpa.

  16.00 Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, Liepājas pilsētas dome, 109. telpa.

  Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks un viņa vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš tiksies ar Darmštates mēru Johenu Parču, kurš Liepājā ieradies par godu Liepājas – Darmštates 25. sadraudzības gadadienai.

  Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš tiksies ar Darmštates pašvaldības deputāti Barbaru Akdenicu, kuras pārziņā ir sociālie un jauniešu jautājumi.

  Liepājas pilsēta ar savu stendu tiks pārstāvēta Latvijas Pasākumu forumā “Pasākumu ekspo 2018” Rīgā, kurā nozaru ekspertiem tiks prezentēts Liepājas korporatīvais piedāvājums – konferenču iespējas, telpas un piedāvātais serviss. Pasākumā piedalīsies Liepājas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa, Liepājas Reģiona tūrisma informācijas birojs, koncertzāle “Lielais dzintars”, Liepājas Olimpiskais centrs un Liepājas Kultūras pārvalde.

  Trešdiena, 19. septembris

  7.30–8.30 Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros ikviens aicināts iesaistīties akcijā “Ar velo uz darbu diena”, kad velobraucējiem pie Tramvaja tilta un Jaunā tilta Vecliepājas pusē tiks pasniegta neliela pārsteiguma dāvaniņa, kas noderēs rudens tumšajos vakaros, pārvietojoties pa ielām.

  9.30 Rudens forums uzņēmējiem un biznesa uzsācējiem "Valsts atbalsta biznesu", Liepājas Olimpiskajā centrā. Plašāka informācija linkā šeit.

  12.00 Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis piedalīsies Jūrniecības koledžas Navigācijas, manevrēšanas un dzinēju vadības laboratorijas atklāšanā.

  12.00 Pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju sanāksme, Izglītības pārvaldē.

  16.00 Dzīvokļu komisija, Peldu iela 5.

  17.00 Liepājas domes vadība pasniegs pateicības par ilggadēju un nozīmīgu ieguldījumu izglītības un sociālajā jomā Darmštates Iniciatīvas grupas biedriem, koncertzālē "Lielais dzintars".

  Ceturtdiena, 20. septembris

  8.10 Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks informēs “Rietumu radio” klausītājus par aktualitātēm pašvaldībā.

  19.00 Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas zālē notiks bezmaksas koncerts liepājniekiem "Virtuozā kamermūzika tautu draudzībai, ebreju komponistu tikšanās ar Johanu Brāmsu”, ko sniedz no Darmštates atbraukusī klarnetiste Irita Gabrieli (Irith Gabriely). Koncerts tiek organizēts par godu 25 gadu sadraudzības gadadienai un ir "Darmštates Iniciatīvas" dāvana liepājniekiem. Apmeklēt koncertu tiek aicināts ikviens pilsētas iedzīvotājs.

  Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks un priekšsēdētāja vietnieks Ģirts Kronbergs tiksies ar Latvijas republikas Ārlietu ministrijas ekonomiskajiem diplomātiem, kuri Liepāju apmeklēs darba vizītē.

  Piektdiena, 21. septembris

  9.30 "Olimpiskā diena 2018" skolu izlašu komandām, stadionā "Daugava".

  10.00 Apstādījumu uzraudzības komisija, Izbraukuma sēde.

  16.00 Dzīvokļu komisija, Peldu iela 5.

  16.00 Ieskats drāmas terapijā (atbalsta grupas onkoloģiskajiem pacientiem), Bāriņu ielā 15, Krāsu karuseļa telpās. Piedalīšanās ir bez maksas un notiek projekta "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

  Sestdiena, 22. septembris

  9.30 Pirmsskolas pedagogu sporta spēles bērnudārzā "Zīļuks".

  11.00 Eiropas Mobilitātes nedēļas noslēgumā norisināsies tradicionālais velobrauciens “Diena bez auto”, kad pie Liepājas pašvaldības administrācijas ēkas, Rožu ielā 6, tiks dots starts braucienam līdz "Jura Staļļiem" Grobiņas pagasta Robežniekos, kur velobrauciena dalībniekus sagaidīs dažādas aktivitātes.

  12.00 Veselīga uztura lekcija "Uzturs un sports", LOC Saules zālē. Piedalīšanās ir bez maksas un notiek projekta "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

  12.00–15.00 Sirds veselības diena "Vesels uz visiem 100!", Liepājas Pētertirgū. Piedalīšanās ir bez maksas un notiek projekta "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

  PI “Komunālā pārvalde” plānotie darbi

  • Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  • Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  • Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  • Notiks vasaras puķu un dekoratīvo augu stādījumu kopšana un laistīšana, pilsētai piederošo zālienu appļaušana, dzīvžogu apgriešana, jauno koku stādījumu kopšana un laistīšana.
  • Notiks ielu malās augošo koku stumbru atbrīvošana no atvasēm, kas ierobežo redzamību satiksmes dalībniekiem.
  • 15. septembrī ir noslēgusies šī gada peldsezona, tāpēc sāksies pakāpeniska pludmales inventāra demontāža.
  • Sāksies iekškvartāla piebraucamā ceļa asfaltēšana Cieceres ielā no M.Ķempes līdz Vaiņodes ielai.
  • Turpināsies ietves atjaunošana Mežu ielas posmā no Ventspils ielas līdz Tvaiku ielai, gar zemes gabalu Mežu ielā 29.
  • Turpināsies akmens bruģa seguma atjaunošana Ezera ielas posmā no Bernātu līdz un Pļavu ielai.
  • Pļavu un Ezera ielas krustojumā turpināsies neregulējamas gājēju pārejas izbūve.
  • Turpināsies lietus kanalizācija jauna kolektora izbūve Graudu un K. Valdemāra ielā. Būvdarbu laikā ir slēgts K. Valdemāra ielas posms.
  • Turpināsies Grīzupes ielas rekonstrukcija. Satiksmes dalībniekiem jāievēro ceļu satiksmes ierobežojumi, par ko brīdina satiksmes shēmas, ceļa zīmes, luksofori un vadstatņi.
  • Turpināsies Tramvaja tilta un Lielās ielas posma rekonstrukcijas projekta būvdarbi, kuru pasūtītājs ir SIA "Liepājas tramvajs" un pilsētas pašvaldība. Satiksme uz Tramvaja tilta un Lielās ielas pavisam netiek slēgta, taču jārēķinās ar būtiskiem kustības ierobežojumiem un sabiedriskā transporta izmaiņām pilsētas centra daļā.
  • Turpināsies Kapsēdes ielas posma pārbūve.
  • Turpināsies Vētru ielas posma pārbūve.
  • Turpināsies Vecās ostmalas posma pārbūve no Jaunā tilta līdz ezermalai.
  • Turpināsies Hoijeres kundzes viesnīcas restaurācija un pārbūve par muzeja ēku Kungu ielā 24.
  • Turpināsies Daugavas stadiona ģērbtuvju rekonstrukcija.
  • Turpināsies Dzimtsarakstu nodaļas teritorijas labiekārtošanas darbi Lielā ielā.
  • Turpināsies Glābšanas stacijas ēkas remonts.
  • Turpināsies telpu atjaunošana Draudzīgā aicinājuma 5. vidusskolā un A. Puškina 2. vidusskolā.
  • Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.
  • Raiņa parkā turpināsies apgaismojuma pārbūve - demontēto veco balstu vietā uzstādīs un pieslēgs kopskaitā deviņus jaunus balstus un laternas, izbūvēs elektroapgādes kabeļu līniju 310 m garumā.

  Plašāku pasākumu plānu skatīt Liepājas pasākumu kalendārā kalendars.liepaja.lv