Liepājas domes un iestāžu notikumu plāns laikā no 3. līdz 7. augustam31. jūlijs, 2020Pašvaldība

  Pirmdiena, 3. augusts

  11.00 Transporta infrastruktūras komisija, Liepājas pilsētas dome, 226. telpa.

  15.30 Liepājas domes vadība piedalīsies Stena Line organizētā pasākumā – contrailer kravas vagona izmēģinājuma piegāde no Krievijas uz Latviju un tālāka pārvadāšana maršrutā Liepāja–Travemunde, Brīvostas ielā 14A.

  Lai sniegtu iedzīvotājiem iespēju nodarboties ar daudzveidīgām fiziskām aktivitātēm brīvā dabā, visas nedēļas garumā pašvaldība organizē bezmaksas vingrošanas nodarbības Liepājas mikrorajonos. Uz nodarbībām nepieciešams iepriekš pierakstīties. Plašāka informācija.

  Otrdiena, 4. augusts

  10.40 Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas domes priekšsēdētāja Jāņa Vilnīša, vietnieka pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunāra Ansiņa, vietnieka kultūras un sporta jautājumos Ata Dekšņa un vietnieka stratēģiskās plānošanas jautājumos Ulda Seska.

  13.30 Domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš dosies pasniegt pateicības Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests" kolektīvam, SIA "Centrālā laboratorija" kolektīvam, NMPD Kurzemes nodaļas kolektīvam, Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Liepājas pilsētas bāriņtiesa" kolektīvam, SPKC Kurzemes reģionālās nodaļas kolektīvam un Liepājas reģionālās slimnīcas kolektīvam par profesionālu un godprātīgu darbu saistībā ar vīrusa infekcijas Covid-19 izplatības ierobežošanu, īpaši ārkārtējās situācijas laikā.

  Paredzot Liepājā izveidot publiski pieejamu un mūsdienu prasībām atbilstošu dzīvnieku kapsētu, publiskajai apspriešanai tiek nodota lokālplānojuma, kas groza plānojumu teritorijai starp 14. novembra bulvāri, Talsu un Pulvera ielu, 1. redakcija un Vides pārskats. Lokālplānojuma publiskās apspriešanas termiņš: no 4. augusta līdz 14. septembrim. Plašāka informācija sekos.

  Trešdiena, 5. augusts

  11.00 Publisku izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisija, Liepājas pilsētas dome, 226. telpa.

  13.00 Sociālo lietu komisija, Liepājas Valsts 1. ģimnāzija, Ausekļa iela 9.

  14.00 Iepirkumu komisija, attālināti tiešsaistē.

  16.00 Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, attālināti tiešsaistē.

  Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis tiksies ar Veselības ministrijas pārstāvjiem, lai pārrunātu esošo obligāto sportistu veselības stāvokļa novērtēšanas kārtību, Rīgā.

  Ceturtdiena, 6. augusts

  15.30 Dzīvokļu komisija, attālināti tiešsaistē.

  Piektdiena, 7. augusts

  11.00 Domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš tiksies ar Pārresoru koordinācijas centra pārstāvjiem, lai pārrunātu programmas STOP 4-7 ieviešanu Liepājas pilsētā, domes lielajā zālē.

  Ar Liepājas pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu Covid-19 krīzes skarto nozaru atbalstam notiks šādi pasākumi:

  • Trešdien, 5. augustā, plkst. 22.00 kinofilmas “1906” bezmaksas seanss Juliannas pagalmā.
  • No ceturtdienas līdz svētdienai notiek ekskursija, izzinošs piedzīvojums “Siļķu Brāķa noslēpums”, Zivju ielā 2A.
  • Sestdien, 8. augustā, plkst. 12.00 pārgājiens ģimenēm "Iepazīt Karostu", sākums pie Oskara Kalpaka tilta.
  • Sestdien, 8. augustā, plkst. 12.00 ekskursija ģimenēm "Kas mājo Liepājas ezerā?", Liepājas ezerā.
  • Sestdien, 8. augustā, plkst. 18.00 "Liepāja garšu sajūtās", Liepājas ezerā.
  • Sestdien, 8. augustā, plkst. 20.00 “Sunset music” koncerts ar Gunāru Gaumigu, pludmales bārā "Red Sun Buffet".

  PI “Komunālā pārvalde” plānotie darbi

  1. Tiks uzsākti darbi “Lietus kanalizācijas kolektora būvniecība Oskara Kalpaka ielā posmā no Raiņa ielas līdz Ostas ielai, Liepājā”.

  2. Turpināsies Cukura ielas posma no Grīzupes līdz Nākotnes ielai infrastruktūras pārbūve. Līdz 10. novembrim ir noteikti satiksmes ierobežojumi.

  3. Turpināsies darbi Zirgu salā – brīvdabas sporta un aktīvās atpūtas centra izveides 5. kārta.

  4. Turpināsies Laivu ielas pārbūve.

  5. Turpināsies grants seguma pārbūve uz asfalta segumu Medzes ielas posmā no Ziemupes ielas līdz iebrauktuvei īpašumā Pulvera ielā  28.

  6. Oskara Kalpaka ielas posmā no Siļķu līdz Šķēdes ielai turpināsies gājēju pāreju pārbūve. Uz pārejām tiks ierīkots speciālais apgaismojums un labiekārtotas pieejas tām.

  7. Turpināsies Ventspils ielas ietves atjaunošana, posmā no Namdaru ielas līdz Užavas ielai.

  8. Turpināsies asfalta seguma ielu bedrīšu remonta darbi K. Dāla ielā, O. Kalpaka ielā. Ganību ielā, Uliha ielā, Peldu ielā.

  9. Turpināsies betona bruģa seguma atjaunošana uz ietvēm pilsētas centrā.

  10. Turpināsies dabīgā akmens bruģa seguma atjaunošana Kuģinieku ielā.

  11. Turpināsies pilsētas lietus ūdens kanalizāciju sistēmu tīrīšana.

  12. Jūrmalas parkā turpināsies lietus ūdens kolektora izbūve posmā no Peldu ielas līdz "Daugavas" stadionam, līdz ar to ir slēgti atsevišķi gājēju celiņa posmi.

  13. Turpināsies bijušās Hoijeres kundzes viesnīcas restaurācijas un pārbūves darbi par muzeja ēku Kungu ielā 24. Sakarā ar ēkas būvdarbiem Kungu ielā un arī Bāriņu ielā ir noteikti satiksmes ierobežojumi.

  14. Turpināsies estrādes “Pūt, vējiņi!” pārbūve un koncertdārza iekļaušana Jūrmalas parkā, izveidojot jaunus apstādījumus un labiekārtojumu agrāk nožogotajā parka teritorijā.

  15. Turpināsies nodegušās ēkas bīstamo būvelementu demontāža un sadzīves atkritumu utilizācija 14. novembra bulvārī 75, Liepājā.

  16. Ir veikti darbi objektā: “Koka žoga demontāža un būvbedres aizbēršana Ostas ielā 2, Liepājā”.

  17. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.

  18. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.

  19. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.

  20. Turpināsies pilsētas apstādījumu kopšana – tiks mēsloti, atjaunoti zālieni, košumkrūmi, rozes un ziemcietes, izgriezti un novākti sausie zari, zāle, lapas, nobiras, rušināti, ravēti, laistīti jaunie puķu stādījumi, pļauti zālieni un veikti citi uzturēšanas darbi.

  21. Notiks jauno koku stādījumu kopšana un laistīšana un ielu malās augošo koku atvašu un zaru apzāģēšana tur, kur lapas un zari aizsedz vai traucē satiksmes ceļu zīmju pārskatāmību.

  22. Notiks pludmales teritorijas un inventāra ikdienas uzturēšanas darbi.

  23. Strādās pludmales glābēju dienests.

  24. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.

  Par Komunālās pārvaldes atbildībā esošajiem jautājumiem un nepieciešamajiem uzlabojumiem pilsētvidē iedzīvotājus aicinām zvanīt pārvaldes diennakts dežurantam pa tālruni: 22 011 963 vai sūtīt ziņu, izmantojot aplikāciju WhatsApp.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 63 404 775
  E-pasts: samd@liepaja.lv