Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Liepājas pašvaldības notikumu plāns laikā no 10. līdz 15. oktobrim7. oktobris, 2022Nedēļas notikumu apkopojums

  Liepājas domes ēka
  1 no 1Liepājas domes ēka

  Pirmdiena, 10. oktobris

  17.00 Administratīvā komisija, tiešsaistē.

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, Veselības un sabiedrības līdzdalības daļas Vides nodaļas vides aizsardzības vecākā speciāliste Diāna Stendzeniece Liepājas Universitātes ekotehnoloģiju programmas studentiem stāstīs par pašvaldības darbu vides jomā.

  Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētāja vietnieka Ata Dekšņa.

  No 10. līdz 12. oktobrim Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedalīsies tūrisma aģentūru kontaktbiržā un galamērķa prezentācijā Apvienotajos Arābu Emirātos.

  Otrdiena, 11. oktobris

  10.00 Pirmsskolas izglītības iestāžu vadības komandu profesionālās sarunas. Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē, Peldu ielā 5, 3. stāva zālē.

  15.00 Iekļaujošās izglītības atbalsta jomas speciālistu seminārs. Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrā, Peldu ielā 5.

  11. un 12. oktobrī Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš piedalīsies Eiropas Komisijas atbalstu iniciatīvas "Pilsētas mēru pakts" seminārā pakta vēstniekiem “RePowerEU: the role of cities and regions in accelerating the energy transition to deliver on COP27 and the Paris Agreement goals” Briselē, Beļģijā.

  Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedalīsies Latvijas Tūrisma konsultatīvās padomes Mārketinga un produktu attīstības jautājumu apakšgrupas sēdē, tiešsaistē.

  Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedalīsies Eiropas Tūrisma Asociācijas rīkotajā vebinārā "Tourism data: Interpreting the stats and navigating the pitfalls" (Tūrisma dati: statistikas interpretācija un ar to saistītās problēmas).

  Trešdiena, 12. oktobris

  13.00 Sociālo lietu komisija, Liepājas Valsts 1. ģimnāzija.

  14.00 Iepirkumu komisija, Rožu iela 6, 226. telpa.

  Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, elektroniski.

  Ceturtdiena, 13. oktobris

  9.30 Apstādījumu uzraudzības komisija, izbraukuma sēde.

  10.00 Pirmsskolas izglītības iestāžu vadības komandu profesionālās sarunas. Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē, 3. stāva zālē.

  10.00 Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, Veselības un sabiedrības līdzdalības daļas Vides nodaļas vadītāja Dace Liepniece- Liepiņa un vides aizsardzības vecākā speciāliste Diāna Stendzeniece piedalīsies seminārā ''Piesārņojuma ietekme uz cilvēka veselību un vidi: vēsturiskais un ikdienas piesārņojums'' Liepājas Universitātē ar stāstījumu par sekojošām tēmām: Liepājas pilsētas pašvaldības iniciatīvas sabiedrības un vides veselības jomā: gaisa kvalitātes uzlabošana un iepakojumu piesārņojuma mazināšana.

  12.00 Domes sēde, tiešsaistē un klātienē Rožu ielā 6.

  15.30 Dzīvokļu komisija, tiešsaistē.

  Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs uzņems Vācijas tūrisma aģentūru inspekcijas vizīti.

  13. un 14. oktobrī Mārupes novada Izglītības pārvaldes vadības un speciālistu vizīte Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē, Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrā, Zinātnes, izglītības un inovāciju centrā.

  Piektdiena, 14. oktobris

  11.00 Starptautiskā Baltā spieķa diena, Liepājas Neredzīgo biedrībā. Svētku pasākumā piedalīsies Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš.

  14.00 Noslēguma pasākums projektam "Darba ar jaunatni kvalitatīvas un ilgtspējīgas sistēmas attīstība Liepājā", Jauniešu mājā, Kungu ielā 24.

  Sestdiena, 15. oktobris

  12.00 Rakstīšanas svētki un VIII pasaules diktāts latviešu valodā, Liepājas Universitātē. Lai rakstītu diktātu, iepriekš ir jāreģistrējas vietnē www.raksti.org.

  Aktuālā informācija par atbalstu Ukrainai

  Paldies liepājniekiem, kuri iesaistās palīdzības sniegšanā ukraiņiem. Svarīgi, lai mūsu palīdzība atbilstu ukraiņu vajadzībām un būtu koordinēta! Pašvaldība, valsts pārvaldes institūcijas un biedrības izveidojušas vienotu palīdzības sistēmu atbalsta sniegšanai Ukrainai un tās pilsoņiem. Plašāk: www.liepaja.lv/atbalsts-ukrainai

  PI “Komunālā pārvalde” plānotie darbi

  1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši rudens sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši rudens sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši rudens sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  4. Turpināsies pludmales pārvietojamā inventāra demontāža.
  5. Turpināsies ziemciešu un citu puķu dobju ieziemošana, apstādījumu kopšana, ravēšana, zālienu pļaušana, krūmu/dzīvžogu apcirpšana, atvašu un nokaltušos stiebru izgriešana, labiekārtojuma inventāra atjaunošana, mazgāšana un citi darbi.
  6. Turpināsies puķu kastu, piramīdu un rondo novākšana.
  7. Turpināsies koku vainagu kopšanu, atvašu izgriešana un celmu frēzēšana.
  8. Turpināsies ielu asfalta segumu uzturēšanas darbi (bedrīšu remonts).
  9. Turpināsies Bārtas ielas pārbūve posmā no Vidusceļa ielas līdz Strautu ielai.
  10. Turpināsies gājēju pārejas izbūve Krūmu un Siļķu ielā.
  11. Turpināsies gājēju pārejas izbūve Ventspils, Stārķu un Miežu ielas krustojumā.
  12. Turpināsies esošās gājēju pārejas pārbūve, apgaismojuma ierīkošana un ietves paplašināšana uz Kungu ielas, iepretim bijušajam Hoijeres kundzes viesu namam, un Kungu un Bāriņu ielas krustojuma asfalta seguma atjaunošana un horizontālo apzīmējumu uzklāšana Kungu ielas posmā starp Malkas un Bāriņu ielām.
  13. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.

  Par Komunālās pārvaldes atbildībā esošajiem jautājumiem iedzīvotājus aicinām zvanīt vai rakstīt Whatsapp pārvaldes diennakts dežurantam pa tālruni: 22 011 963.

  Lai paplašinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk nodot informāciju par uzlabojumiem pilsētvidē, kā arī veicinātu saziņu ar Liepājas pašvaldību, izveidota mobilā lietotne ar nosaukumu “Liepājas pilsēta”. Mobilo lietotni var bez maksas lejupielādēt Google Play vai AppStore veikalos.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 22 017 277
  E-pasts: samd@liepaja.lv