Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Liepājas pašvaldības notikumu plāns laikā no 27. jūnija līdz 1. jūlijam22. jūnijs, 2022Nedēļas notikumu apkopojums

  Pirmdiena, 27. jūnijs

  14.00 Metu konkursa “Vēsturiskās Peldu iestādes pārbūve par SPA centru un teritorijas labiekārtošana Miķeļa Valtera ielā 13, Liepājā” slēgto aplokšņu atvēršanu un uzvarētāju noskaidrošana, Peldu ielā 5, 4. stāva sapulču telpā.

  17.00 Administratīvā komisija, tiešsaistē.

  Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja valdes locekle Sintija Pusaudze piedalīsies tiešsaistes tikšanās par iestāšanos Eiropas Pilsētu mārketinga asociācijā.

  Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis atrodas atvaļinājumā līdz 7. jūlijam.

  Atkārtotai publiskajai apspriešanai un institūciju atzinuma saņemšanai no 20. jūnija līdz 19. jūlijam nodota pilnveidotā lokālplānojuma un Vides pārskata redakcija bijušās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” teritorijai, kā mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības un pilsētvides sabalansētu attīstību šajā teritorijā un noteikt ieceres perspektīvo ietekmi uz vidi. Lasīt vairāk

  Otrdiena, 28. jūnijs

  10.00 Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Gunāra Ansiņa.

  10.00 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, visā valstī uz trim minūtēm iedarbinot trauksmes sirēnas.

  Trešdiena, 29. jūnijs

  13.00 Sociālo lietu komisija, Liepājas Valsts 1. ģimnāzija.

  14.00 Iepirkumu komisija.

  Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, attālināti.

  Ceturtdiena, 30. jūnijs

  15.30 Dzīvokļu komisija, tiešsaistē.

  Aktuālā informācija par atbalstu Ukrainai

  Paldies liepājniekiem, kuri iesaistās palīdzības sniegšanā ukraiņiem. Svarīgi, lai mūsu palīdzība atbilstu ukraiņu vajadzībām un būtu koordinēta! Pašvaldība, valsts pārvaldes institūcijas un biedrības izveidojušas vienotu palīdzības sistēmu atbalsta sniegšanai Ukrainai un tās pilsoņiem. Plašāk: www.liepaja.lv/atbalsts-ukrainai

  PI “Komunālā pārvalde” plānotie darbi

  1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  4. Sakarā ar iekārtu nolietojumu un drošības riskiem ir slēgts Jūrmalas parkā esošais skeitošanas laukums līdz šogad plānotajai pārbūvei un paplašināšanai.
  5. Sakarā ar pludmales izeju pārbūvi un labiekārtošanu ir noteikti satiksmes ierobežojumi Jūrmalas parka veloceļa posmos no Kūrmājas prospekta līdz Jūrmalas ielai.
  6. Strādā Pludmales glābšanas dienests.
  7. Jūnijā un jūlija sākumā pludmales apmeklētājiem jārēķinās ar to, ka turpināsies trīs pludmales izeju izbūves un labiekārtošanas būvdarbi. Stacionārās tualetes, dušas, pārģērbšanās kabīnes un cits inventārs, ko paredz izeju izbūves projekts, būs pieejams, kad objektu pieņems ekspluatācijā – jūnija otrajā pusē.
  8. Līdz 30. jūnijam spēkā ligzdojošo putnu saudzēšanas periods. Šajā periodā ir atļauta nolauzto, slimo vai bojāto koku un zaru zāģēšana un koku kopšanas darbi, lai novērstu bīstamību, taču koku ciršana/zāģēšana ārpus meža, t.i., apdzīvotās vietās ir aizliegta.
  9. Turpināsies darbi pilsētas apstādījumos – kopšana, laistīšana, ravēšana, zālienu pļaušana, krūmu apcirpšana, atvašu izgriešana un citi darbi.
  10. Ir pabeigta ietves izbūve Atmodas bulvārī no Katedrāles ielas līdz pagriezienam uz Ziemeļu mola.
  11. Ir pabeigti būvdarbi grants seguma pārbūves objektos Riņķu ielā no Skuju līdz Stārķu ielai un Skuju ielā no Meža līdz Ventspils ielai.
  12. Turpināsies Bārtas ielas pārbūve posmā no Vidusceļa ielas līdz Strautu ielai. Būvprojekts paredz grants seguma pārbūvi, izbūvējot dabīgā akmens bruģa segumu 70 m garā posmā, lietus kanalizāciju, ūdensvadu un sadzīves kanalizāciju.
  13. Ezermalas ielas un gājēju tilta pār Tirdzniecības kanālu pārbūves objektā turpināsies būvdarbi. Autovadītāji aicināti būt uzmanīgiem un sekot līdzi ceļu satiksmes zīmēm un norādēm.
  14. Turpinās darbi Liepājas centrālās pludmales izejas aiz koncertdārza “Pūt, vējiņi!” pārbūves objektā un izejas pārbūves objektā Kūrmājas prospekta galā, kā arī pie Centrālās glābšanas stacijas.
  15. Turpināsies Skolas ielas pārbūve posmā no K. Zāles laukuma līdz Teātra ielai un auto stāvlaukuma izbūve pie Liepājas teātra.
  16. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.

  Par Komunālās pārvaldes atbildībā esošajiem jautājumiem iedzīvotājus aicinām zvanīt pārvaldes diennakts dežurantam pa tālruni: 22 011 963.

  Lai paplašinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk nodot informāciju par uzlabojumiem pilsētvidē, kā arī veicinātu saziņu ar Liepājas pašvaldību, izveidota mobilā lietotne ar nosaukumu “Liepājas pilsēta”. Mobilo lietotni var bez maksas lejupielādēt Google Play vai AppStore veikalos.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 22 017 277
  E-pasts: samd@liepaja.lv