Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Notiks bezmaksas nometne bērniem ar invaliditāti10. jūlijs, 2018Veselība

  1 no 1

  Lai nodrošinātu aktīvu atpūtu un veselību veicinošas aktivitātes bērniem ar invaliditāti un viņu ģimenes locekļiem, Liepājas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Aktīvists” rīko bezmaksas četru dienu diennakts nometni. Tā norisināsies no 29. jūlija līdz 1. augustam atpūtas kompleksā “Albatross” Ķesterciemā, Engures pagastā.

  Veselības veicināšanas nometnē speciālistu vadībā notiks dažādas grupu nodarbības, nodrošinot fiziskās aktivitātes, intelektuālās spēles, saliedēšanās pasākumus, radošās darbnīcas, atpūtu un nodarbības pie jūras. Visas aktivitātes tiks pielāgotas dalībnieku funkcionālajām spējām un vajadzībām.

  Dalībniekiem tiks nodrošināts transports nokļūšanai uz nometni un atpakaļ, kā arī četras ēdināšanas reizes dienā. Uzturēšanās nometnē paredzēta 1-2 istabu numuros (3-4 cilvēki istabā).

  Ģimenes aicinātas pieteikt dalību nometnē līdz 23. jūlijam, reģistrējoties biedrības “Aktīvists” mājaslapā http://aktivists.lv/klientiem/liepaja-vasaras-nometne-berniem-ar-invaliditati/.

  Dalībai nometnē var pieteikt bērnu ar invaliditāti vecumā no 12 līdz 18 gadiem, kopā ar bērnu nometni var apmeklēt arī viens no vecākiem.

  Papildu jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties biedrību “Aktīvists,” zvanot pa tālruni 27 22 81 81 vai rakstot info@aktivists.lv. Vietu skaits nometnē ir ierobežots.

  Nometne tiek finansēta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

  Informāciju sagatavoja

  Kristīne Čabikina
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas
  sabiedrisko attiecību speciāliste
  Tālrunis: 63 404 775
  E-pasts: kristine.cabikina@liepaja.lv