Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Orientēšanās poligoni

2. Liepājas pilsētvides orientēšanās maršruts

Liepājas pilsētas teritorijā izvietots orientēšanās maršruts jeb poligons pie nozīmīgiem tūrisma objektiem. Atzīmēšanās tajos ir brīvā secībā, izstrādājot pašam savu maršrutu.

Karšu izdrukas bez maksas var saņemt Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6. Karti var arī lejupielādēt uz izdrukāt pats – skatīt zemāk tekstā.

Maršrutu var veikt jebkurā sev ērtā laikā, gan ejot ar kājām, gan braucot ar velosipēdu. Starta un finiša vieta atrodas pie Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja, kur tā darba laikā var bez maksas saņemt kartes ar atzīmētiem orientēšanās maršruta punktiem.

Punktu apmeklēšanai nav noteiktas secības, maršrutu katrs izstrādā pats, plānojot pēc iespējas precīzākus un ātrākus ceļus. Tā ir lieliska iespēja izaicināt arī draugus, ģimeni vai kolēģus, savstarpēji sacenšoties, kurš visus kartē atzīmētos punktus var apmeklēt visātrāk.

Kā atzīmēties kontrolpunktos ar mobilo aplikāciju?

Kontrolpunktu atrašanās vietās izvietotas QR kodu plāksnītes, kurās rezultātus iespējams fiksēt ar "Qrenteerings" vai "QREvented" mobilo aplikāciju, sekojot instrukcijai:

  1. Lejupielādē "Qrenteerings" vai "QREvented" aplikāciju no Google Play vai App Store.
  2. Aplikācijā izvēlies Internet event.
  3. Ievades laukā Course code ieraksti vecliepaja.
  4. Laukā User code (Your code) ievadi "VL un savu telefona numuru", piemēram, "VL29898982".
  5. Pie servera URL raksti https://rogaining.lv un spied Register.
  6. Spied Scan control, lai noskenētu QR kodu un atzīmētos kontrolpunktos. Lai sāktu laika atskaiti, atzīmējies START punktā, bet pēc distances veikšanas atzīmējies FINISH atzīmē.
  7. Nosūti savu rezultātu uz serveri, spiežot Send to server.
  8. Ja neizdodas noskenēt QR kodu, tad spied Manual entry un ievadi aplikācijā QR koda piecu burtu-ciparu kombināciju.
  9. Ja kontrolpunkts ir zudis, dodies uz nākamo punktu. Informē par zudušo punktu, rakstot uz e-pastu: janisbethers@inbox.lv

Izmēģini arī:

Papildu informācija

Jānis Bethers
Orientēšanās kluba "DR-Krasts" vadītājs
Tālrunis: 29 199 411
e-pasts: janisbethers@inbox.lv

Vairāk par orientēšanās notikumiem Liepājā var uzzināt orientēšanās kluba "DR-Krasts" feisbuka lapā: facebook.com/drkrasts.