Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Pieaugušie ar invaliditāti aicināti pieteikties bezmaksas veselības dienām oktobrī18. septembris, 2023Veselība

  Senioru vingrošanas nodarbība
  1 no 1

  Veselības veicināšanas un slimību profilakses projekta “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros pieaugušajiem ar invaliditāti tiek piedāvāta iespēja apmeklēt bezmaksas veselības dienas, kas norisināsies oktobra pirmajā nedēļā “Dvēseles veldzes dārzā” Ziemupē.

  Veselības dienu dalībniekiem trīs dienu garumā tiks piedāvātas izzinošas lekcijas, nodarbības un praktiskas meistarklases par tādām tēmām kā veselīgs uzturs, sirds slimību profilakse, dzīvesveida izmaiņas onkoloģisko slimību gadījumā, fiziskās aktivitātes un psihisko veselību veicinošas nodarbības. Veselības dienas norisināsies lauku vidē, sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā “Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē.

  Veselības dienas norisināsies no 2. līdz 4. oktobrim un no 5. līdz 7. oktobrim. Dalībniekiem tiks nodrošināta bezmaksas ēdināšana, izmitināšana un transports no Liepājas centra uz veselības dienu norises vietu pirmajā dienā un atpakaļ pēdējā dienā.

  Dalībai veselības dienās nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot anketu:

  Pēc pieteikuma saņemšanas, organizatori sazināsies ar dalībniekiem, lai apstiprinātu dalību. Veselības dienas organizē Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar SIA “OnPlate”. Papildu jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar SIA “OnPlate” pārstāvi Ievu Kašu, rakstot uz e-pastu: ieva@onplate.lv vai zvanot: 29 423 020.

  Veselības dienas pieaugušajiem ar invaliditāti tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs.” ietvaros.

  Papildu informācija

  Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  E-pasts: veseliba@liepaja.lv