Sociālajā dienestā tiek pārtraukta klientu apkalpošana klātienē18. marts, 2020Paziņojumi

  No šodienas, 18. marta Liepājas pilsētas domes Sociālajā dienestā tiek pārtraukta klientu apkalpošana klātienē. Sociālā dienesta klienti tiek aicināti līdz 14. aprīlim par jebkuriem jautājumiem, kas saistīti ar sociālo palīdzību un pakalpojumiem, konsultēties telefoniski ar nodaļu darbiniekiem.

  Sociālā dienesta darbinieki ārkārtas situācijas laikā telefoniski pieņems mutiskus iesniegumus gan par trūcīgas vai maznodrošinātas personas statusa noteikšanu, gan palīdzēs atrisināt citus klienta jautājumus neklātienē. Katra klienta situācija tiks izvērtēta attālināti, nepieciešamības gadījumā sazinoties telefoniski vai izņēmuma gadījumā vienojoties par pieņemšanu klātienē. Līdz 14. aprīlim netiks pieņemti iesniegumi dzīvokļa un veselības aprūpes pabalsta saņemšanai, kurus iespējams saņemt visa gada garumā.

  Sociālais dienests turpina nodrošināt pakalpojumu “Aprūpe mājās”, kas paredz arī pārtikas un medikamentu iegādi un piegādi vientuļajiem senioriem.

  Braukšanas mēnešbiļetes sabiedriskajā transportā senioriem un represētajiem, kurām šajā ārkārtas situācijas laikā beidzies derīguma termiņš, tiek pagarinātas vēl uz mēnesi.

  Liepājas pilsētā deklarētajiem iedzīvotājiem, kuri ārkārtas situācijas radīto apstākļu dēļ nonākuši krīzes situācijā un kuriem nav līdzekļu, lai iegādātos pārtiku, pašvaldība var piešķirt arī pabalstu pārtikas iegādei (kartes pārtikas iegādei līdz 45 eiro personai un līdz 200 eiro ģimenei mēnesī) un pabalstu krīzes situācijā. Par iespējām un tiesībām saņemt iepriekš minētos pabalstus lūdzam konsultēties, zvanot uz Sociālo dienestu pa tālruni 63 489 652.

  Arī sociālo dzīvojamo māju iedzīvotāji ir informēti par ārkārtas pasākumiem un to, ka tiek pārtraukti apciemojumi no āras.

  Tālruņi, uz kuriem zvanīt nepieciešamības gadījumā :

  Elektroniski iesniegumus un dokumentus var sūtīt uz epastu: sociala.palidziba@liepaja.lv

  Informāciju sagatavoja

  Gunta Jākobsone
  sabiedrisko attiecību speciāliste
  Tālrunis: 29 106 561
  E-pasts: gunta.jakobsone@liepaja.lv