Šovasar ar pašvaldības atbalstu darbosies 17 bērnu un jauniešu atpūtas nometnes4. aprīlis, 2019Izglītība

  vasaras nometnes
  1 no 1Atpūtas nometnes darbosies, sākot no 3. jūnija un beidzot ar 25. augustu.

  Šovasar ar Liepājas pašvaldības līdzfinansējumu tiks organizētas 17 atpūtas nometnes Liepājas bērniem un jauniešiem vecumā no 6 līdz 18 gadiem - lai veicinātu lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, rosinātu veselīgu dzīvesveidu, jaunu zināšanu un prasmju apguvi skolas brīvlaikā.

  Šogad nometņu projektu konkursā bija iesniegti pavisam 28 bērnu un jauniešu nometņu projektu pieteikumi - 19 dienas un 9 diennakts nometnēm. Liela daļa nometņu ir jau ar ilgstošām tradīcijām, saņemti arī pavisam jauni un interesanti pieteikumi.

  Visu iesniegto bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursa kopējā pieprasītā summa bija 81 0274 eiro, pašvaldības piešķirtais līdzfinansējums - 34 074 eiro.

  Pašvaldības komisija bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursa izvērtēšanai Domes priekšsēdētāja vietnieka Ata Dekšņa vadībā nolēmusi piešķirt līdzfinansējumu 17 atpūtas nometnēm, tajā skaitā 9 dienas un 8 diennakts nometnēm.

  Atpūtas nometnes darbosies, sākot no 3. jūnija un beidzot ar 25. augustu.

  Nometņu piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs – tās ir izzinošas, radošas, sportiskas, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu rosinošas. Vairākās nometnēs būs iespēja iepazīt arī dažādas profesijas, piemēram, karjeras iespējas medicīnā, mākslā un teātrī, pedagoģijā utt. Vairākas nometnes būs veltītas sporta aktivitātēm – sporta dejām, skeitbordam, florbolam.

  Dienas nometnes darbosies Ezerkrasta sākumskolā, Centra sākumskolā, Liepājas 8. vidusskolā, J. Čakstes 10. vidusskolā, Liepājas 3. pamatskolā, privātsākumskolā “Varavīksne”, Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja”, Grobiņā “Jura staļļos”.

  Savukārt diennakts nometnes šovasar būs privātsākumskolā “Varavīksne”, Cīravā, Otaņķos, Kazdangā, Grobiņā, Kandavā, Saraiķos un pat Madonas novadā.

  Vecāku līdzdalības maksa nometnēs ir dažāda – tas atkarīgs no dienu skaita, ēdināšanas reizēm, plānotajām ekskursijām utt. Lielākā daļa nometņu darbosies no 7 līdz 10 dienām.

  Dalībai nometnēs varēs pieteikties no maija sākuma, sazinoties ar nometņu rīkotājiem. Visa informācija par nometņu piedāvātajām programmām un dalības maksu aprīļa beigās būs pieejama mājaslapas sadaļā Skolēnu atpūtas nometnes.

  Kā zināms, nometņu projektu konkursa komisija var piešķirt līdzfinansējumu ne vairāk kā 70 procentus no projekta kopējām izmaksām. Minimālais nometnes dalībnieku skaits – 20, minimālais nometnes ilgums - 7 dienas.

  Informāciju sagatavoja

  Gunta Jākobsone
  Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
  sabiedrisko attiecību speciāliste
  Tālrunis: 29 106 561
  E-pasts: gunta.jakobsone@liepaja.lv