Vecāki ar zīdaiņiem aicināti piedalīties bezmaksas atbalsta grupu nodarbībās18. maijs, 2022Veselība

  Māte ar zīdaini rokās
  1 no 1

  Lai sniegtu zināšanas, atbalstu un praktiskus, pieredzē un zinātnē balstītus padomus ģimenēm ar bērniem līdz 6 mēnešu vecumam, tiek organizēts bezmaksas atbalsta grupu nodarbību cikls vecākiem. Pirmā atbalsta grupa norisināsies 1. jūnijā Baltijas rehabilitācijas centra telpās, Krišjāņa Barona ielā 14.

  Atbalsta grupas nodarbības vadīs pieredzējusī Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas vecmāte Ineta Vītola un psiholoģe Ieva Pelīte. Atbalsta grupu nodarbību cikls sastāvēs no piecām tikšanās reizēm, kas norisināsies 1., 6., 8., 13. un 15. jūnijā no pl. 18.00 līdz 19.30.

  Atbalsta grupā tiks apskatītas tēmas par zīdaiņa aprūpi un barošanu, bērna attīstību, pozitīvu disciplinēšanu, drošību, bērna emocionālo audzināšanu, viedierīču paradumu lietošanu ģimenē. Tiks runāts par atbalstu vecākiem, pēcdzemdību depresiju, pāra attiecībām pēc bērna piedzimšanas, ģimenes problēmsituāciju risināšanu u.c.

  Nodarbības norisināsies klātienē Baltijas rehabilitācijas centra telpās, Krišjāņa Barona ielā 14 (ieeja no sētas puses). Piesakoties nodarbību ciklam, jāapmeklē visas piecas atbalsta grupas nodarbības.

  Vietu skaits nodarbību ciklā ir ierobežots, tāpēc nepieciešama obligāta iepriekšēja pierakstīšanās, sazinoties ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fonda vadītāju Indru Grasi darba laikā pa tālruni 26 591 363, sūtot sms ar sekojošu informāciju: vārds, uzvārds un, vai līdzi būs partneris/atbalsta persona un mazulis.

  Projekta ietvaros šādas vecāku atbalsta grupas tiks organizētas arī ģimenēm ar bērniem vecumā no 6 līdz 12 mēnešiem un no 1 līdz 2 gadiem.

  Atbalsta grupas tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs.” ietvaros.

  Papildu informācija

  Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija
  E-pasts: veseliba@liepaja.lv