Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Vēl dažas dienas var pieteikties orientēšanās spēlēm "Liepājas pēdas Latvijā"18. aprīlis, 2024Pašvaldība

  J. Čakstes laukums
  1 no 1

  Lai veicinātu liepājnieki un pilsētas viesu līdziesaisti un līdzdarbošanos, ikviens interesents vēl dažas dienas – līdz 23. aprīlim – var pieteikt savu dalību aizraujošās orientēšanās spēlēs komandām "Liepājas pēdas Latvijā", kas norisināsies 4. maijā. Spēļu tēma ir jaunatklāj vietējo.

  Orientēšanās spēles ir lielisks veids, kā apceļot Liepāju ar “jaunām acīm”, ienirt pilsētas dzīlēs un jaunatklāt vietējo. Spēles paredzētas draugiem, ģimenēm un kolektīviem, kas vēlas pavadīt laiku aktīvi un erudīti. Dalība spēlēs ir laba iespēja stiprināt komandas garu, veicināt fizisko aktivitāti un vienkārši labi pavadīt laiku.

  No pieteikšanās izsludināšanas brīža saņemti jau 129 komandu pieteikumi. Visvairāk pieteikušās ir kājāmgājēju komandas – 60, tām seko riteņbraucēju komandas – 50 un 19 autovadītāju komandas.

  Komandas trīs līdz piecu cilvēku sastāvā savu dalību spēlēs var pieteikt vēl līdz 23. aprīlim, autorizējoties Liepājas elektronisko pieteikumu sistēmā un aizpildot pieteikuma anketu.

  Veiksmīgai dalībai spēlēs atgādinām, ka orientēšanās karte būs pieejama digitāli, speciālā lietotnē, tādēļ dalībniekiem (komandām) nepieciešama vismaz viena viedierīce (telefons, planšete u.tml.) ar interneta pieslēgumu.

  Komandas spēļu dienā aicinātas arī piedomāt pie sava noformējuma un aicinātas to veidot atbilstoši valsts svētkiem ar devīzi: sarkans–balts–sarkans.

  Spēļu dienā, 4. maijā, no pulksten 10 līdz 11 Jāņa Čakstes laukumā notiks dalībnieku reģistrācija, pulksten 11 orientēšanās spēļu atklāšana, tehniskā instruktāža visiem spēles dalībniekiem un starts visām komandām. Savukārt no pulksten 15 līdz 15.30 paredzēta komandu ierašanās spēļu finišā Rožu ielā 6, pie Liepājas domes ēkas. Pulksten 16.30 svētku koncerta laikā J. Čakstes laukumā notiks spēles uzvarētāju apbalvošana.

  Orientēšanās spēles "Liepājas pēdas Latvijā" organizē Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar nodibinājumu “Nodibinājums Liepāja 2027”, Liepājas uzņēmumiem, nevalstiskajām organizācijām un citiem sadarbības partneriem. Spēles tiek organizētas ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības un Kultūras ministrijas finansējumu.

  Vairāk informācijas par spēlēm, tostarp spēļu nolikumi pieejami tīmekļvietnē www.liepaja.lv/pedas2024

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 67 356 440
  E-pasta adrese: samd@liepaja.lv