Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Būvvaldes kontaktinformācija

Liepājas būvvalde
Adrese: Peldu iela 5, Liepāja, LV-3401
Reģistrācijas numurs: 90000437928
Tālrunis: 63 404 725
E-pasts: buvvalde@liepaja.lv

Noderīgi

Vadība

Arvīds Vitāls
Būvvaldes vadītājs
Tālrunis: 63 404 725
E-pasts: arvids.vitals@liepaja.lv

Agija Kudrēviča
Būvvaldes vadītāja vietniece,
Juridiskās daļas vadītāja p.i.
Tālrunis: 63 404 415
E-pasts: agija.kudrevica@liepaja.lv

Birojs

Gita Lukate
Administratīvās un personāla daļas vadītāja
Tālrunis: 63 404 767
E-pasts: gita.lukate@liepaja.lv

Agnese Jakovele
Lietvede (konsultante)
Tālrunis: 63 404 725
E-pasts: agnese.jakovele@liepaja.lv

Agnese Tupese
Lietvede
Tālrunis: 63 404 724
E-pasts:  agnese.tupese@liepaja.lv

Linda Stieģele
Lietvede
Tālrunis: 63 404 424
E-pasts: linda.stiegele@liepaja.lv

Inga Benhena
Lietvede (reklāmas jautājumos)
Apstādījumu uzraudzības komisijas sekretāre
Tālrunis: 63 404 420
E-pasts: inga.benhena@liepaja.lv

Iluta Ventaskraste
Arhīva pārzine
Tālrunis: 63 404 408
E-pasts: iluta.ventaskraste@liepaja.lv

Galvenie speciālisti

Uģis Kaugurs
Pilsētas arhitekts
Tālrunis: 63 404 749
E-pasts: ugis.kaugurs@liepaja.lv

Agita Ansule
Galvenā māksliniece
Tālrunis: 63 404 737
E-pasts: agita.ansule@liepaja.lv

Dace Freidenfelde
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: 28 300 797
E-pasts: dace.freidenfelde@liepaja.lv

Dina Liepiņa
Galvenā grāmatvede
Tālrunis: 63 404 414
E-pasts: dina.liepina@liepaja.lv

Atvars Gūža
Vecākais datortīkla administrators
Tālrunis: 63 404 746
E-pasts: atvars.guza@liepaja.lv

Juridiskā daļa

Agija Kudrēviča
Būvvaldes vadītāja vietniece,
Juridiskās daļas vadītāja p.i.
Tālrunis: 63 404 415
E-pasts: agija.kudrevica@liepaja.lv

Aiga Andriekus
Juriste
Tālrunis: 63 404 782
E-pasts: aiga.andriekus@liepaja.lv

Kristīne Galecka
Juriste
Tālrunis: 63 404 748
E-pasts: kristine.galecka@liepaja.lv

Arhitektūras daļa

Iveta Ansone
Arhitekte
Tālrunis: 63 404 411
E-pasts: iveta.ansone@liepaja.lv

Elīna Metuzāle
Arhitekte
Tālrunis: 63 404 781
E-pasts: elina.metuzale@liepaja.lv

Roberts Vītols
Arhitekts
Tālrunis: 63 404 772
E-pasts: roberts.vitols@liepaja.lv

Ilze Bernāte
Kultūras pieminekļu aizsardzības inspektore
Tālrunis: 63 404 419
E-pasts: ilze.bernate@liepaja.lv

Plānošanas daļa

Madara Grundmane
Galvenā zemes ierīcības inženiere
Tālrunis: 63 404 421
E-pasts: madara.grudmane@liepaja.lv

Inga Krivcova
Zemes ierīcības inženiere
Tālrunis: 63 404 723
E-pasts: inga.krivcova@liepaja.lv

Laura Vīva
Ainavu arhitekte
Tālrunis: 63 404 418
E-pasts: laura.viva@liepaja.lv

Māris Dubrovskis
Teritorijas plānotājs (kartogrāfs)
Tālrunis: 63 404 427
E-pasts: maris.dubrovskis@liepaja.lv

Būvniecības procesu kontroles daļa

Agrita Kulvanovska
Vadītāja
Tālrunis: 63 404 766
E-pasts: agrita.kulvanovska@liepaja.lv

Būvinspekcija

Normunds Tupesis
Vadītājs
Tālrunis: 63 404 417
Mobilais tālrunis: 25 739 200
E-pasts: normunds.tupesis@liepaja.lv

Uldis Cērps
Būvinspektors
Tālrunis: 63 404 416
E-pasts: uldis.cerps@liepaja.lv

Ivars Čīma
Galvenais būvinspektors
Tālrunis: 63 404 769
E-pasts: ivars.cima@liepaja.lv

Arturs Strižņovs
Būvinspektors
Tālrunis: 63 404 410
E-pasts: arturs.striznovs@liepaja.lv

Santa Cinkus
Būvinspektora palīdze
Tālrunis: 63 404 423
E-pasts: santa.cinkus@liepaja.lv

Anta Kapleite
Būvinspektora palīdze
Tālrunis: 63 404 739
E-pasts: anta.kapleite@liepaja.lv

Jana Jerika
Būvinspektora palīdze
Tālrunis: 63 404 409
E-pasts: jana.jerika@liepaja.lv

Inženieru daļa

Agris Kleins
Vecākais būvinženieris
Tālrunis: 63 404 426
E-pasts: agris.kleins@liepaja.lv

Sindija Volkeviča
Ģeodēzijas inženiere
Tālrunis: 63 404 738
E-pasts: sindija.volkevica@liepaja.lv

ēka kurā var atrodas vairākas pašvaldības iestādes
1 no 1Ēka Peldu ielā 5.
  • Atjaunots:
  • 20. maijs, 2024