Izstrādes procesā esošie metu konkursi

Metu konkurss “Vēsturiskās Peldu iestādes pārbūve par SPA centru un teritorijas labiekārtošana Miķeļa Valtera ielā 13, Liepājā”

Aicina novērtēt Vannu mājas metu konkursa piedāvājumus

11. maijā ideju konkursa žūrijas komisija sanāca uz pirmo sēdi, kurā izvērtēja, ka visi darbi ir prasībām atbilstoši un pieņemti tālākai vērtēšanai, tostarp visus deviņus iesniegtos darbus nododot sabiedrības vērtējumam.

Trīs nedēļas, no 16. maija līdz 5. jūnijam, aicinām iedzīvotājus apskatīt iesniegtos piedāvājumus, tos izvērtēt un izteikt savu viedokli, aizpildot elektronisku anketu pašvaldības vienoto pieteikumu sistēmā vai drukātā formātā Klientu apkalpošanas centrā Peldu ielā 5. Lasīt vairāk

Izsludinātā metu konkursa informācija

Ēku un zemes īpašnieks UAB “Liepojos kopos” sadarbībā ar Liepājas pilsētas būvvaldi izsludina atklātu ideju metu konkursu, lai atrastu jaunbūvējamo ēku labāko funkcionālo, kompozicionālo un arhitektonisko risinājumu principu, kas:

  • kvalitatīvā arhitektūrā ietilpina plānotajai saimnieciskajai darbībai - SPA viesnīcai nepieciešamo telpu programmu;
  • piedāvā pieņemamas kompozicionālās attiecības starp jaunajiem un vēsturiski vērtīgās Vannu mājas apjomiem;
  • organiski iekļaujas Jūrmalas parka vidē, nepārslogojot to ar SPA centra radīto ietekmi.

Metu konkursa kopējais godalgu fonds ir 10 000 eiro.

Metu konkursā piedalīties var ikviena Latvijas Republikā vai ārvalstīs reģistrēta juridiska vai fiziska persona vai personu grupa, kas iepazinušies ar Konkursa Nolikumu un Uzdevumu un ir izteikuši vēlēšanos tajā piedalīties, iesniedzot Konkursa metu priekšlikumu Nolikumā noteiktajā laikā, kārtībā un uzdevumā prasītajā sastāvā, detalizācijā un kvalitātē.

Darbu iesniegšanas termiņš – līdz 2022. gada 19. aprīlim plkst. 16.00.

Jautājumus par Nolikumu un citiem konkursa aspektiem elektroniski jāsūta Atbildīgajam sekretāram uz e-pastu: gita.lukate@liepaja.lv ar norādi “Par Ideju konkursu” vai iesniedzot tos personīgi Liepājā, Peldu ielā 5, Būvvaldē, 2. stāva Apmeklētāju centrā.

Taču, sakarā ar apmeklētāju ierobežojumiem Covid-19 dēļ, lūgums klātienes apmeklējumu plānot tā, lai ievērotu aktuālos epidemioloģiskos ierobežojumus.

  • Atjaunots:
  • 16. maijs, 2022