Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Piesakies uz izvējošanos Liepājā!9. marts, 2019Pašvaldība

  Divi jaunieši dzeltenās cepurēs stāv smaidīgi pie klinšu sienas
  1 no 7Annija Vētra un Oskars Tērauds atklās vēju pilsētas sportiskāko pusi.
  Sieviete vakara tērpā stāv koncertzālē Lielais dzintars ēkā, visapkārt oranža krāsa
  2 no 7Inguna Eņģele iepazīstinās ar vēju pilsētas kultūras dārgumiem.
  Meitene sarkanā blūzē sēž kafejnīcā pie galda un bauda karstu dzērienu
  3 no 7Kristiāna Bumbiere iepazīstinās ar jauniešu dzīvi vēju pilsētā.
  Ģimene stāv pie mājas galda
  4 no 7Andris Lanka ar ģimeni piedāvā pavadīt aizraujošu nedēļas nogali vēju pilsētā.
  Puisis un meitene sēž pludmales volejbola laukuma smiltīs ar volejbola bumbu rokās
  5 no 7Marta Toode-Pusaudze un Vairis Pusaudzis iepazīstinās ar aktīvās atpūtas iespējām vēju pilsētā.
  Meitene violetā kreklā sēž pie uzklāta galda restorānā
  6 no 7Monta Glumane piedāvā pavadīt neaizmirstamu nedēļas nogali ar draudzenēm vēju pilsētā.
  Puisis tumšā uzvalkā sēž uz skatuves trepēm, tumšs fons
  7 no 7Ralfs Jēkabsons piedāvā atklāt vēju pilsētu no jauna.

  Trešdien, 10. aprīlī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika iepazīstināšana ar Liepājas pilsētas jaunās vasaras sezonas aktualitātēm un publiski tika paziņoti arī tie septiņi liepājnieki, kuri kļuvuši par Liepājas vēstnešiem un aicinās viesus no visas Latvijas izbaudīt nedēļas nogali vēju pilsētā.

  Liepājas pilsēta jau sākusi jauno pilsētas reklāmas kampaņu un ikvienam Latvijas iedzīvotājam piedāvā iespēju atbraukt ciemos pie īstiem liepājniekiem un pavadīt neaizmirstamu nedēļas nogali Liepājā.

  Kopumā Liepāju klātienē izrādīs 7 liepājnieki: Marta Toode-Pusaudze un Vairis Pusaudzis parādīs aktīvās atpūtas iespējas vēju pilsētā, Ralfs Jēkabsons atklās Liepāju no jauna, Monta Glumane sarūpēs neaizmirstamu nedēļas nogali ar draudzenēm, Inguna Eņģele iepazīstinās ar Liepājas kultūras dārgumiem, Andris Lanka ar ģimeni ielūgs uz aizraujošu nedēļas nogali, Kristiāna Bumbiere parādīs labāko, ko jaunieši var darīt mūsu pilsētā un Annija Vētra un Oskars Tērauds atklās Liepājas sportiskāko pusi.

  Atbilstošākos vēstnešus izvēlējās žūrijas komisija, kuras sastāvā bija Liepājas pilsētas izpilddirektors Ronalds Fricbergs, SIA “Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs” vadītāja Inta Šoriņa, dziesminiece un režisore Maija Kalniņa, pasākumu rīkotāja un jaunā liepājniece Sindija Vilde un Liepājas pilsētas sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja Zita Lazdāne.

  Pieteikuma anketa pieejama: www.ej.uz/izvejojies

  Pieteikumus var iesniegt līdz 3. maijam.

  Pieteikties atpūtai Liepājā var piecās kategorijās: kultūras baudītāji, aktīvās atpūtas un sporta piekritēji, nedēļas nogale draudzenēm, atpūta ģimenei ar bērniem un jauniešu atpūta. Katrs vēstnesis kopā ar Liepājas pilsētas pārstāvjiem izvēlēsies piemērotāko viesi.

  Vairāk par Liepājas vēstnešu akciju "Izvējojies Liepājā!"

  Liepājas pilsēta ir pārliecināta, ka vislabāk vēju pilsētu izrādīt viesiem var paši liepājnieki, tādēļ jaunajā tūrisma sezonā Liepājas pilsēta aicināja iesaistīties iedzīvotājus, kuri gatavi iepazīstināt viesus ar labākajām atpūtas un izklaides iespējām pilsētā. Februāra sākumā tika izsludināta vēstnešu pieteikšanās. Iedzīvotāju interese bija liela: kopumā divu nedēļu laikā saņemti 84 ieteikumi. Kopumā no 84 saņemtajiem pieteikumiem, žūrijas komisija klātienē tikās ar 15 pretendentiem, lai 7 no viņiem sniegtu iespēju kļūt par Liepājas vēstnešiem un jaunajā tūrisma sezonā.

  Kopumā Liepājas pilsēta vasaras un rudens sezonā kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos piecās kategorijās: kultūras baudītāji, aktīvās atpūtas un sporta piekritēji, nedēļas nogale draudzenēm, atpūta ģimenei ar bērniem un jauniešu atpūta.

  Liepājnieki – vēstneši trīs dienu garumā pilsētas viesus iepazīstinās ar plašo atpūtas piedāvājumu un parādīs labāko, ko iespējams darīt nedēļas nogalē Liepājā. Liepājas pilsēta kopā ar tūrisma uzņēmējiem viesiem nodrošinās naktsmājas, ēdināšanas iespējas un segs ieejas maksu apskates objektos vai pasākumos.

  Papildu informācija

  Zita Lazdāne
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja
  Tālrunis: 22 017 277
  E-pasts: zita.lazdane@liepaja.lv