Liepājas pašvaldības notikumu plāns laikā no 26. septembra līdz 1. oktobrim23. septembris, 2022Nedēļas notikumu apkopojums

  Liepājas domes ēka
  1 no 1

  Pirmdiena, 26. septembris

  15.00 Stipendiju piešķiršanas komisija, Rožu iela 6, 226. telpa.

  17.00 Administratīvā komisija, tiešsaistē.

  Otrdiena, 27. septembris

  14.00 Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš un priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis piedalīsies pasākumā jauniešiem par iesaisti vēlēšanās "Kafija ar politiķi", kas notiks J. Čakstes Liepājas 10. vidusskolā.

  15.00 Vides komisija, Rožu iela 6, 226. telpa.

  Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka Ata Dekšņa.

  Trešdiena, 28. septembris

  13.00 Sociālo lietu komisija, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā.

  14.00 Pašvaldība aicina uz Meža dienas pasākumu E. Tisē ielā 57, pie bērnu rotaļlaukuma, lai kopā veidotu jaunus apstādījumus.

  14.00 Iepirkumu komisija, Rožu iela 6, 226. telpa.

  Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš piedalīsies Latvijā akreditēto ārvalstu diplomātisko pārstāvniecību vadītāju reģionālajā vizītē Liepājā.

  Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis piedalīsies AS "Liepājas autobusu parks" padomes sēdē, Liepājā.

  Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, elektroniski.

  Ceturtdiena, 29. septembris

  10.00 Apstādījumu uzraudzības komisijas izbraukuma sēde.

  16.00 Dzīvokļu komisija, tiešsaistē.

  Profesionālās sarunas direktoru vietniekiem metodiskajā darbā, Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrā, Peldu ielā 5.

  Piektdiena, 30. septembris

  18.00 Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš piedalīsies festivāla "Liepājas Mākslas forums" atklāšanas pasākumos, Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars".

  Līdz 30. septembrim atvērta projektu ideju iesniegšana Liepājas pašvaldības izsludinātajā jauniešu iniciatīvu projektu konkursā. Lasīt vairāk

  Sestdiena, 1. oktobris

  No 2022. gada 1. oktobra būvēm, kurām nebūs derīga būvatļauja (ir beidzies sākotnējās būvatļaujas derīguma termiņš vai pagarinātās būvatļaujas derīguma termiņš) – tiks piemērota paaugstināta nodokļa likme 3% apmērā no zemes vai ēkas kadastrālās vērtības. Lasīt vairāk

  Aktuālā informācija par atbalstu Ukrainai

  Paldies liepājniekiem, kuri iesaistās palīdzības sniegšanā ukraiņiem. Svarīgi, lai mūsu palīdzība atbilstu ukraiņu vajadzībām un būtu koordinēta! Pašvaldība, valsts pārvaldes institūcijas un biedrības izveidojušas vienotu palīdzības sistēmu atbalsta sniegšanai Ukrainai un tās pilsoņiem. Plašāk: www.liepaja.lv/atbalsts-ukrainai

  PI “Komunālā pārvalde” plānotie darbi

  1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši rudens sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši rudens sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši rudens sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  4. Turpināsies pakāpeniska pludmales pārvietojamā inventāra demontāža.
  5. Turpināsies darbi pilsētas apstādījumos – to kopšana, laistīšana, ravēšana, zālienu pļaušana, krūmu/dzīvžogu apcirpšana, atvašu un nokaltušos stiebru izgriešana, labiekārtojuma inventāra atjaunošana un citi darbi.
  6. Turpināsies ielu asfalta segumu uzturēšanas darbi (bedrīšu remonts).
  7. Turpināsies Bārtas ielas pārbūve posmā no Vidusceļa ielas līdz Strautu ielai. Būvprojekts paredz grants seguma pārbūvi, izbūvējot dabīgā akmens bruģa segumu 70 m garā posmā, lietus kanalizāciju, ūdensvadu un sadzīves kanalizāciju.
  8. Turpināsies gājēju pārejas izbūve Krūmu un Siļķu ielās, Liepājā.
  9. Turpināsies gājēju pārejas ierīkošana Lauku ielā, pie E. Tisē ielas.
  10. Turpināsies Daugavas ielas iekškvartāla brauktuves, posmā no Mirdzas Ķempes ielas līdz zemesgabalam Daugavas ielā 15, atjaunošana.
  11. Turpināsies Sakņu ielas pārbūve un stāvvietu izbūve posmā no Lapu līdz Ziedu ielai.
  12. Sāksies gājēju pārejas izbūve Ventspils, Stārķu un Miežu ielas krustojumā.
  13. Turpināsies esošās gājēju pārejas pārbūve, apgaismojuma ierīkošana un ietves paplašināšana uz Kungu ielas, iepretim bijušajam Hoijeres kundzes viesu namam, un Kungu un Bāriņu ielas krustojuma asfalta seguma atjaunošana un horizontālo apzīmējumu uzklāšana Kungu ielas posmā starp Malkas un Bāriņu ielām.
  14. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.

  Par Komunālās pārvaldes atbildībā esošajiem jautājumiem iedzīvotājus aicinām zvanīt pārvaldes diennakts dežurantam pa tālruni: 22 011 963.

  Lai paplašinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk nodot informāciju par uzlabojumiem pilsētvidē, kā arī veicinātu saziņu ar Liepājas pašvaldību, izveidota mobilā lietotne ar nosaukumu “Liepājas pilsēta”. Mobilo lietotni var bez maksas lejupielādēt Google Play vai AppStore veikalos.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 22 017 277
  E-pasts: samd@liepaja.lv