Topošie vecāki aicināti pievienoties bezmaksas informatīvo nodarbību ciklam30. maijs, 2022Veselība

  Māmiņa vingro ar zīdaini
  1 no 1Topošo vecāku kursi.

  Lai sniegtu zināšanas un praktiskus, pieredzē un zinātnē balstītus padomus topošajiem vecākiem par gatavošanos bērniņa ienākšanai ģimenē, gatavošanos dzemdībām, dzemdību norisi un pēcdzemdību periodu, tiek organizēts bezmaksas nodarbību cikls topošajiem vecākiem. Nodarbību ciklu vadīs pieredzējusī Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas vecmāte Ineta Vītola.

  Topošo vecāku nodarbību cikls sastāvēs no sešām nodarbībām, kas norisināsies:

  • 5. jūlijā pl. 18.00,
  • 12. jūlijā pl. 10.00,
  • 16. jūlijā pl. 10.00,
  • 19. jūlijā pl. 18.00,
  • 26. jūlijā pl. 18.00,
  • 29. jūlijā pl. 18.00.

  Nodarbības norisināsies klātienē Baltijas rehabilitācijas centra telpās, Krišjāņa Barona ielā 14 (ieeja no sētas puses). Piesakoties nodarbību ciklam, jāapmeklē visas sešas nodarbību ciklā ietvertās nodarbības.

  Sešu nodarbību ciklā tiks apskatītas tēmas par gatavošanos dzemdībām, dzemdību norisi, pašpalīdzību dzemdībās, partnera palīdzību dzemdībās, mazuļa zīdīšanu, pēcdzemdību laiku. Intereses gadījumā iespējams saņemt plašāku aprakstu par katrā nodarbībā apskatītajām tēmām, rakstot uz e-pasta adresi: veseliba@liepaja.lv.

  Lai nodrošinātu pakalpojuma kvalitāti, vietu skaits nodarbību ciklā ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pierakstīšanās, sazinoties ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fonda vadītāju Indru Grasi darba laikā pa tālruni: 26 591 363, sūtot sms ar šādu informāciju: vārds, uzvārds, grūtnieču nodarbības un, vai nodarbības piedalīsies partneris/cita atbalsta persona.

  Informējam, ka 2022. gada septembrī norisināsies vēl viens topošo vecāku nodarbību cikls.

  Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

  Papildu informācija

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa
  E-pasts: veseliba@liepaja.lv