Veselības veicināšanas aktivitātes

Liepājas pašvaldība sadarbībā ar nozares profesionāļiem regulāri organizē veselības veicināšanas un slimības profilakses pasākumus, uz kuriem aicināti visi iedzīvotāji atbilstoši sev interesējošai tēmai.

Saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem Covid-19 infekcijas ierobežošanas dēļ, bezmaksas vingrošanas nodarbības iedzīvotājiem, kas iepriekš norisinājās dažādos pilsētas mikrorajonos, būs pieejamas attālināti tiešsaistes režīmā kopā ar sertificētiem treneriem.

Uz nodarbībām aicināts pievienoties ikviens interesents, tai skaitā arī iesācēji. Aicinām izmantot šo laiku, lai uzsāktu nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm vai mājsēdes laikā nepārtraukt regulāri kustēties.

Lai pievienotos nodarbībām, nepieciešams

 • savā datorā vai viedierīcē lejupielādēt Zoom.us programmu,
 • nodrošināt, ka ierīcei ir kamera, lai treneris var sekot līdzi vingrinājumu izpildei;
 • apģērbties ērtā tērpā un sarūpēt vingrošanas paklājiņu.

Pirms katras nodarbības tiks nosūtīta saite, uz kuras uzspiežot un ievadot pieejas datus, varēs pievienoties nodarbībai. Nodarbībai jāpievienojas ar savu vārdu un uzvārdu.

Lai pieteiktos nodarbībām, jāsazinās ar treneriem pa zemāk norādītajiem tālruņiem, nosūtot pieteikumu sms veidā, norādot savu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt nodarbības saiti.

Tiešsaistes nodarbību norises laiki

 • Nodarbības kopā ar treneri Alenu Eldmani (Dienvindrietumu mikrorajona vingrošana) – pirmdienās un ceturtdienās pl. 18.00. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 20 233 566.
 • Nodarbības kopā ar treneri Martu Flaksu (Jaunliepājas mikrorajona vingrošana) – otrdienās pl. 18.30. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 26 420 788.
 • Nodarbības kopā ar fizioterapeiti Solveigu Rozentāli (Jaunliepājas mikrorajona vingrošana) – sestdienās pl. 9.30. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 29 742 832.
 • Nodarbības kopā ar treneri Anci Zariņu un fizioterapeiti Solveigu Rozentāli (Ziemeļu priekšpilsētas mikrorajona vingrošana) otrdienās un svētdienās pl. 18.00. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 29 742 832.
 • Nodarbības kopā ar treneri Sintiju Danci (Karosta) trešdienās un piektdienās pl. 19.00. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 20 034 240.
 • Nodarbības kopā ar treneri Rihardu Neju (Zaļās birzes mikrorajons) – trešdienās pl. 17.30 un svētdienās pl. 10.00. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 29 746 439.
 • Vingrošanas nodarbības personām no 54 līdz 63 gadiem – pirmdienās pl. 17.30; personām no 64 gadiem – pirmdienās pl. 10.00. Nodarbības vada trenere Dace Dieviņa. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 27 833 180.

Visas aktivitātes notiek projekta “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Papildu informācija

Liepājas pašvaldības administrācijas
Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa
Tālrunis: 63 404 747
E-pasts: veseliba@liepaja.lv

Krāsains infografiks par iespējām iesaistīties bezmaksas veselības veicināšanas aktivitātēs
1 no 1Iesaisties veselības veicināšanas aktivitātēs sev vēlamajās un aktuālajās jomās.
 • Atjaunots:
 • 22. oktobris, 2021