Noslēdzoties ārkārtējai situācijai, iestādes atsāks pieņemt klientus klātienē9. jūnijs, 2020

  Izvērtējot valdības lēmumu par ārkārtējās situācijas beigām un esošo ierobežojumu atvieglojumiem, Liepājas pašvaldība ir nolēmusi no 10. jūnija pakāpeniski atsākt pieņemt klientus klātienē.

  Iedzīvotājiem arī turpmāk jāturpina ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumi un savstarpējā divu metru distance.

  Aicinām ikvienu liepājnieku arī pēc ārkārtējās situācijas beigām izvērtēt publisku vietu apmeklēšanas nepieciešamību un arī turpmāk izmantot iespēju informāciju un pakalpojumus saņemt attālināti, zvanot pašvaldībai pa tālruņiem: 63 404 750, 63 404 773 vai rakstot e-pasta vēstuli: pasts@liepaja.lv.

  Noderīga informācija

  Zemāk vienkopus apkopots pašvaldības iestāžu darba režīms.

  Sociālais dienests

  Sociālais dienests arī jūlijā turpinās klientu pieņemšanu pēc iepriekšēja pieraksta. Sociālās palīdzības saņemšanai pierakstīties iespējams, zvanot pa tālruni: 63 489 652, Karostas iedzīvotājiem: 63 456 185, Velnciema iedzīvotājiem: 63 426 044.

  Uzzināt vairāk par Sociālā dienesta pakalpojumiem ārkārtējās situācijas laikā. Sociālā dienesta klienti tiek aicināti par jebkuriem jautājumiem, kas saistīti ar sociālo palīdzību un pakalpojumiem, konsultēties telefoniski ar nodaļu darbiniekiem:

  No 16. marta savu darbību pārtrauca Pensionāru dienas centri Klaipēdas ielā 96a un Ģenerāļa baloža ielā 1, kuri plāno atsākt darbu vasaras otrajā pusē.

  Liepājas pilsētas bāriņtiesa

  Liepājas pilsētas bāriņtiesa no 10. jūnija uzsāk daļēju apmeklētāju pieņemšanu klātienē pēc iepriekšēja pieraksta.  Bāriņtiesas jautājumos iepriekšējo pierakstu var pieteikt, zvanot pa tālruņiem: 63 422 496,  mobilais tālrunis: 22 318 505.

  Paredzētās bāriņtiesas sēdes notiek ierastajā kārtībā. Aicinām bāriņtiesas sēdes procesa dalībniekus izvērtēt savu veselības stāvokli un neierašanās gadījumā savlaicīgi informēt bāriņtiesu.

  Iesniegumus, sūdzības, atbildes vēstules u.c. dokumentus aicinām iedzīvotājus iesniegt:

  • sūtot pa pastu – uz adresi Jelgavas iela 48, Liepāja, LV-3401;
  • sūtot elektroniski, parakstītu ar elektronisko parakstu – uz Liepājas pilsētas bāriņtiesas elektronisko pasta adresi barintiesa@liepaja.lv;
  • klātienē – ievietojot Pašvaldības policijas pastkastītē pirmajā stāvā.

  Izglītības pārvalde un izglītības iestādes

  No 10. jūnija uzsāks klientu pieņemšanu klātienē pēc iepriekšēja pieraksta.

  Pierakstus uz konsultācijām var veikt zvanot:

  • reģistrācija pirmsskolas izglītības iestādēm
   pirmsskolas izglītības iestāžu speciāliste Inta Antonova
   Tālrunis: 63 489 145
  • aukļu dienests
   izglītības metodiķe Agnese Lejniece
   Tālrunis: 63 489 152, mobilais tālrunis: 26 525 031
  • uzziņām
   lietvede Laura Bērziņa
   Tālrunis: 63 424 534, mobilais tālrunis: 29 472 085.

  Izglītības pārvaldes darbinieku kontakti.

  Pašvaldības administrācija

  No 10. jūnija klientus klātienē atsāks pieņemt Liepājas pašvaldības administrācijas Apmeklētāju pieņemšanas centrs. Aicinām ikvienu liepājnieku arī pēc ārkārtējās situācijas beigām izvērtēt publisku vietu apmeklēšanas nepieciešamību un arī turpmāk informāciju un pakalpojumus saņemt attālināti, zvanot pašvaldībai pa tālruņiem: 63 404 750 vai 63 404 773, rakstīt e-pasta vēstuli: pasts@liepaja.lv

  Liepājas pilsētas Dzimtsarakstu nodaļa

  • Tiek ierobežots vienlaicīgu apmeklētāju skaits nodaļas pieņemšanas laikā, kurš tiks regulēts izmantojot zvana pogu pie ārdurvīm.
  • Laulības reģistrācija ir atļauta klātesot personām, kuras vēlas noslēgt laulību, diviem pilngadīgiem lieciniekiem un viesu skaitam, kas nepārsniedz 15 personas.

  Kontakttālrunis: 63 426 350

  Aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports"

  Aģentūra strādās ierastajā darba režīmā, tomēr aicina jautājumus, kurus var atrisināt telefoniski vai elektroniski (konsultācijas, ieteikumi, taksometru licences kartiņu pagarināšanu) to darīt izmantojot tālruni: 63 428 744, e-pastu: transports@liepaja.lv vai izmantojot sociālos tīklos facebook: @Liepajastransports, vai twitter: @SatiksmeLiepaja. Aģentūra aicina iedzīvotājus nenākt uz aģentūru pēc sabiedriskā transporta kustības sarakstiem, tos var lejuplādēt šeit.

  Bezmaksas sabiedriskā transporta mēnešbiļešu termiņu pagarinās līdz 1. jūlijam. Lasīt vairāk.

  Plašāka informācija: www.liepajastransports.lv

  Būvvalde

  Klientu pieņemšana pie speciālistiem Būvvaldes telpās jeb klātienē notiek trešdienās, iepriekš pierakstoties pa tālruni 63 404 725 vai e-pastu: buvvalde@liepaja.lv.

  Aicinām turpināt dokumentus iesniegt elektroniski, izmantojot e-parakstu, iesūtīt pa pastu vai iesniegt Būvniecības informācijas sistēmā (BIS).

  Ja dokumentus nav iespējams iesniegt, izmantojot iepriekšminētos veidus, tad, ievērojot noteiktos fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās piesardzības pasākumus, tajā skaitā distanci 2m, dokumenti iesniedzami Būvvaldē pie Galvenās klientu apkalpošanas speciālistes Rožu ielā 6.

  No trešdienas, 10. jūnija, ir atsākta dzīvojamo māju, jaunbūvju, telpu grupu, palīgēku, inženierbūvju u. c. objektu apskate dabā un pieņemšana ekspluatācijā.

  Komunālā pārvalde

  Apmeklētāji klātienē tiek pieņemti no pirmdienas, 15. jūnija.

  Tikšanās ar speciālistiem, projektu, rakšanas darbu un citu dokumentu saskaņošana notiek, iepriekš darba laikā piesakoties
  pa tālruni: 63 480 965 vai e-pastu: komunala.parvalde@liepaja.lv.

  Iesniegumu atstāšanai lūdzam izmantot LPPI “Komunālā pārvalde” pastkastīti, kas atrodas Uliha iela 44 kāpņutelpā, 1. stāvā.

  Komunālā pārvalde turpinās strādāt, ievērojot fiziskās distancēšanās prasības, pēc iespējas darbu organizējot arī attālināti.

  Ar Komunālo pārvaldi iespējams arī sazināties:

  Nekustamā īpašuma pārvalde

  No 10. jūnija klientus atsāks pieņemt klātienē. Kontakttālrunis: 63 404 708.

  Kapsētu pārvalde 

  Lai novērstu pulcēšanās riskus, kā arī rūpētos par apmeklētāju un darbinieku drošību, no 10. jūnija Liepājas kapsētu pārvaldē tiks ieviesta apmeklētāju apkalpošana pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 63 424 533, jo pakalpojumus nebūs iespējams saņemt ierastajā rindas kārtībā.

  Sporta pārvalde

  No 10. jūnija Sporta pārvalde un profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes (Liepājas Sporta spēļu skola, Liepājas Kompleksās sporta skola, Liepājas Tenisa sporta skola un Liepājas Futbola skola) strādā ierastajā darba režīmā (darba dienās no 8.30 līdz 17.00), tomēr ievērojot valstī noteiktās higiēnas normas un joprojām sadarbojoties Covid 19 izplatības ierobežošanai,

  Sporta pārvalde aicina pirms apmeklējuma sazināties ar iestādi telefoniski vai e-pastā. Sporta pārvaldes kontaktinformācija un bērnu sporta skolu kontaktinformācija.

  Kultūras pārvalde

  No 10. jūnija klientus atsāks pieņemt klātienē. Kultūras pārvaldes kontaktinformācija.

  Pašvaldības policija

  Turpina pildīt savus pienākumus, nodrošinot pamatfunkcijas, ievērojot nepieciešamos drošības pasākumus. Iedzīvotāji ir aicināti izvērtēt policijas apmeklējumu nepieciešamību.

  Izsaukumu saņemšanas gadījumos prioritāte būs tiem izsaukumiem, kuri būs saistīti ar sabiedrības drošības apdraudējumiem. Nozīmētu lietu izskatīšana klātienē ir ierobežota.

  Piekļuve Pašvaldības policijas ēkā ir ierobežota. Ja tas ir iespējams, lūdzam risināt aktuālos jautājumus attālināti, izmantojot elektroniski pieejamos pakalpojumus www.latvija.lv, kā arī saziņai izmantojot pašvaldības policijas oficiālo e-pastu: policija@liepaja.lv.

  Iesniegumus, sūdzības u.c. dokumentus aicinām iedzīvotājus iesniegt:

  • sūtot pa pastu – uz adresi Jelgavas iela 48, Liepāja, LV-3401;
  • sūtot elektroniski, parakstītu ar elektronisko parakstu – uz elektronisko pasta adresi policija@liepaja.lv;
  • klātienē – ievietojot Pašvaldības policijas pastkastītē pirmajā stāvā.

  Ja nepieciešama tūlītēja pašvaldības policijas palīdzība, zvanīt uz operatīvo tālruni: 63 420 269.

  Liepājas Olimpiskais centrs

  LOC Stadioni atvērti sporta skolām. 

  LOC Olimpiskā centra darba laiks:

  • darba dienās no 8.00–21.00
  • sestdienās no 8.00–15.00
  • svētdienās - slēgts

  LOC Tenisa halles darba laiks:

  • darba dienās no 7.00–22.00
  • sestdienās no 9.00–20.00
  • svētdienās no 9.00–19.00

  LOC Manēžas un Sporta veselības centra darba laiks:

  • darba dienās no 9.00–17.00
  • sestdienās, svētdienās slēgts.

  LOC Baseins&SPA notiek atjaunošanas darbi. Gaidīsim Jūs atkal ciemos 29. augustā.

  Apmeklētājiem jāievēro visi ārkārtējās situācijas laikā izsludinātie sociālās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumi.

  Plašāka informācija: www.loc.lv

  Kultūras iestādes

  No 12. maija Liepājas muzejs un bibliotēkas atsāk savu darbību.

  No 19. maija koncertzāle "Lielais dzintars" būs atvērta apmeklētājiem. Turpmākais darba laiks:

  • Pirmdienās: slēgts
  • No otrdienas līdz piektdienai no 12.00 līdz 17.00
  • Sestdiena, svētdiena no 10.00 līdz 15.00.

  Liepājas teātris skatītājiem durvis vērs 4. septembrī, kad ar iestudējumu “Malыš” Dmitrija Petrenko režijā tiks atklāta teātra 114. sezona.

  Aicinām sekot līdzi katras iestādes paziņojumiem, kā arī pasākumu organizatoru sniegtajai informācijai par jauniem pasākumu datumiem un citu informāciju, kas saistīta ar iegādātajām biļetēm.

  SIA "Liepājas enerģija"

  SIA “Liepājas enerģija” šobrīd nenodrošina klientu apkalpošanu klātienē. Lūdzam ar uzņēmuma speciālistiem sazināties, zvanot pa norādītājiem tālruņa numuriem: Klientu daļa - 26 163 023, Tehniskā daļa - 29 493 408, Lietvede - 63 425 904. Topogrāfiju saskaņošana elektroniski: renate.trinite@liepajasenergija.lv. Rakšanas atļaujas lūdzam ievietot pasta kastītē pie uzņēmuma ārdurvīm!

  Veselības aprūpe

  Ierastajā režīmā strādā visas pašvaldības veselības aprūpes iestādes – SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” filiāle Zobārstniecības poliklīnika, SIA “Vecliepājas primārās veselības aprūpes centrs” un SIA “Jaunliepājas primārās veselības aprūpes centrs”.

  Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversme "Lauvas sirds"

  No 18. maija dzīvnieku patversme atsāk darbu ierastajā režīmā. Uzzināt vairāk.

  Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs

  No 12. maija atsāk pieņemt klientus klātienē.
  No pirmdienas līdz piektdienai: plkst. 9.00–17.00, sestdienās plkst. 10.00–16.00, svētdien – slēgts. 

  Liepājas RAS

  Turpina darbu ierastajā režīmā.

  SIA „Liepājas autostāvvietas”

  Turpina darbu ierastajā režīmā.

  Valsts iestādes

  No 10. jūnija arī valsts iestādes pakāpeniski uzsāks klientu pieņemšanu klātienē pēc iepriekšēja pieraksta.

  • Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra. Saziņai, rakstot uz e-pastu: konsultacijas@vsaa.gov.lv vai zvanot pa tālruni: 64 507 020.
  • Nacionālās veselības dienests. Bezmaksas uzziņas tālrunis: 80 001 234.
  • Nodarbinātības valsts aģentūra. Bezmaksas informatīvais tālrunis: 80 200 206.
  • Valsts ieņēmumu dienests. Konsultatīvais tālrunis: 67 120 000.
  • Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde. Informatīvais tālrunis: 67 209 400.
  • Ceļu satiksmes drošības direkcija. Atcelti autovadītāju teorijas un praktiskās braukšanas eksāmeni. Klātienes pakalpojumi – transportlīdzekļu reģistrācijā un autovadītāju apliecību izsniegšanā turpmāk tiks nodrošināti tikai pēc iepriekšējā pieraksta. Tehniskā apskate tiks nodrošināta ierastajā kārtībā.
  • Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija. Bezmaksas tālrunis: 80 205 009.

  Aktuālajai informācijai par vīrusu "Covid-19" var sekot Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā un sociālajos tīklos – tas ir arī galvenais informācijas iegūšanas avots: www.spkc.gov.lv/lv