Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Liepājas pašvaldības notikumu plāns laikā no 20. marta līdz 26. martam17. marts, 2023Nedēļas notikumu apkopojums

  Liepājas domes ēka
  1 no 1

  Pirmdiena, 20. marts

  17.00 Administratīvā komisija, tiešsaistē.

  Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs tiksies ar Eiropas piekrastes pilsētām par Eiropas Savienības projektu ilgtspējīga galamērķa attīstība piekrastes tūrisma kontekstā, tiešsaistē.

  Līdz 29. martam izsludināta pieteikšanās gada balvai zinātnē, ko piešķir par izcilu, nozīmīgu pētniecisko darbību, kas veicinājusi tautsaimniecisko aktivitāti un piedāvā inovatīvus risinājumus, tādējādi stiprinot Liepāju kā spēcīgu izglītības, zinātnes un pētniecības centru. Lasīt vairāk.

  Otrdiena, 21. marts

  13.00. Pirmā oficiāli strādājošā viedā luksofora atklāšanas pasākums Uliha un Robežu ielas krustojumā. Pasākumā piedalīsies Gunārs Ansiņš, Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētājs, Aivars Aksenoks, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” valdes priekšsēdētājs un Juris Binde, LMT prezidents.

  Ņemot vērā viedā luksofora atklāšanas pasākuma norisi, 21. martā no plkst. 6.00 līdz 18.30 satiksmei būs slēgts Robežu ielas posms no Uliha līdz Alejas ielai.

  15.00 Atzīmējot Vispasaules sociālā darba dienu, Sociālais dienests rīko Atvērto durvju dienu Liepājas domes deputātiem, lai informētu par savu darbu, problēmām un izaicinājumiem sociālajā jomā. Piedalīsies arī Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš un priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga.

  Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga piedalīsies Liepājas Universitātes padomes sēdē.

  Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka Salvja Rogas.

  Trešdiena, 22. marts

  8.30 Bērnu tiesību aizsardzības sadarbības grupa, Peldu iela 5

  11.00 Publisku izklaides un svētku iesniegumu izskatīšanas komisija, Rožu iela 6, 226. telpā.

  13.00 Sociālo lietu komisija, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā.

  14.00 Iepirkumu komisija, tiešsaistē.

  Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, elektroniskā saziņā.

  Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga Rīgā piedalīsies biedrības "Latvijas Digitālais akselerators" biedru kopsapulcē.

  Ceturtdiena, 23. marts

  12.00 Domes sēde, klātienē, Rožu ielā 6, un tiešsaistē.

  15.30 Dzīvokļu komisija, tiešsaistē.

  17.30 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš tiksies ar Liepājas Rotary kluba biedriem, lai iepazīstinātu ar pilsētas attīstības aktualitātēm.

  Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga apmeklēs uzņēmumu SIA "Ūdensputni".

  Piektdiena, 24. marts

  Liepājā reģionālajā vizītē viesosies labklājības ministre Evika Siliņa un Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas pārstāvji, lai tiktos ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes vadību un apmeklētu Liepājas sociālās institūcijas.

  Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga apmeklēs Zinātnes un inovāciju parku.

  Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga kā žūrijas komisijas loceklis piedalīsies Liepājas otrā Jauniešu foruma “Mana nākotnes pilsēta” 3. kārtā, kurā Liepājas Metalurga teritorijas nākotnes transformācijas idejas prezentēs vidusskolu, profesionālo izglītības iestāžu un augstskolu jaunieši.

  Sestdiena, 25. marts

  Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš piedalīsies Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumā Dienvidkurzemes novada Tores stacijā.

  Svētdiena, 26. marts

  Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga kā žūrijas komisijas loceklis piedalīsies Eiropas Savienības drošības un aizsardzības stiprināšanai veltītā hakatonā - CASSINI (The 5th CASSINI Hackathon: Space for Defence & Security). Lasīt vairāk.

  Noderīga informācija

  PI “Komunālā pārvalde” plānotie darbi

  1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  4. Ja laikapstākļi atļaus, Tirgus un Ezera ielā turpināsies koku vainagu kopšana.
  5. Ja laikapstākļi atļaus, Imantas ielā, posmā no Neatkarības rotas ielas līdz Studentu rotas ielai, turpināsies ietves izbūves darbi. Būvdarbus ielas rietumu pusē veic SIA "A-Land".
  6. Saistībā ar ielas pārbūvi ir slēgta satiksme Muitas ielā, posmā no Uliha ielas līdz īpašumam Matrožu ielā 2. Muitas iela šobrīd ir ar bruģa un grants segumu, te nav ietves. Pēc būvdarbiem ietves būs un gājēji varēs ērtāk no Uliha ielas nokļūt līdz Celtnieku ielai un šajā pilsētas rajonā esošajiem uzņēmumiem un iestādēm. Būvdarbus veic SIA “CTB”. Būvdarbi plānoti līdz 31. maijam.
  7. Būvobjektā Vidusceļu ielā, kur uzsākta brauktuves pārbūve posmā no Pļavu līdz Ganību ielai, noteikts tehnoloģiskais pārtraukums. Būvprojekts paredz inženierkomunikāciju izbūvi, ietvju izbūvi un grants seguma pārbūvi uz asfalta segumu. Būvdarbu veicējs SIA "A-Land".
  8. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.
  9. Diennakts režīmā strādā Ziemas dienests.

  Par Komunālās pārvaldes atbildībā esošajiem jautājumiem iedzīvotājus aicinām zvanīt vai rakstīt Whatsapp pārvaldes diennakts dežurantam pa tālruni: 22 011 963.

  Lai paplašinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk nodot informāciju par uzlabojumiem pilsētvidē, kā arī veicinātu saziņu ar Liepājas pašvaldību, izveidota mobilā lietotne ar nosaukumu “Liepājas pilsēta”. Mobilo lietotni var bez maksas lejupielādēt Google Play vai AppStore veikalos.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 22 017 277
  E-pasts: samd@liepaja.lv