Liepājas pašvaldības notikumu plāns laikā no 25. līdz 29. oktobrim22. oktobris, 2021Pašvaldība

  Pirmdiena, 25. oktobris

  15.00 Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs tiešsaistē prezentēs Liepāju Ukrainas tūrisma aģentūrām un medijiem Latvijas vēstniecībā Odesā.

  17.00 Administratīvā komisija, tiešsaistē.

  Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis piedalīsies Latvijas Pašvaldību savienības Izglītības un kultūras komitejas sēdē.

  Turpinās skolēnu brīvlaiks.

  Otrdiena, 26. oktobris

  11.00 Pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju vietnieku/metodiķu informatīvais seminārs, tiešsaistē.

  26. un 27. oktobrī Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs tiešsaistē piedalīsies konferencē "Future Of Tourism World Summit! 2021".

  Trešdiena, 27. oktobris

  13.00 Sociālo lietu komisija, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā.

  14.00 Iepirkumu komisija, tiešsaistē.

  Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, tiešsaistē.

  Ceturtdiena, 28. oktobris

  14.00 Apstādījumu uzraudzības komisija, tiešsaistē.

  15.30 Dzīvokļu komisija, tiešsaistē.

  Liepājnieki izgaismo Liepāju! Lai šajā tumšajā laikā radītu gaišāku un priecīgāku noskaņojumu, aicinām iedzīvotājus un pilsētas uzņēmumus līdziesaistīties un pie savu ēku un īpašumu fasādēm, logiem un durvīm izveidojot kādu gaismas objektu, ņemot vērā šī gada paredzēto tematiku par godu “Liepājas Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027” pieteikuma koncepcijas vadmotīvam – (ne)miers. Lasīt vairāk.

  Liepājas valstspilsētas pašvaldības pakalpojumi ārkārtējās situācijas laikā

  Lai izpildītu Ministru kabineta ārkārtējās situācijas laikā pieņemtos noteikumus, lai ierobežotu koronavīrusa Covid-19 izplatību, ārkārtējās situācijas laikā iedzīvotājiem būtiski nepieciešamos Liepājas pašvaldības pakalpojumus varēs saņemt un sniegt tikai epidemioloģiski drošā vidē jeb “zaļajā režīmā”. Tāpat katrā nozarē ieviesti vēl citi papildu drošības pasākumi. Uzzini vairāk

  Vakcinācija pret Covid-19 Liepājā

  Lai iedzīvotāji varētu pasargāt sevi no simptomātiskas saslimšanas ar Covid-19, Liepājā vairākās vietās tiek nodrošināta iespēja vakcinēties pret Covid-19. Uzzini vairāk.

  Aktuālākā informācija par Covid-19

  Apkopota informācija par svarīgāko Covid-19 izplatības ierobežošanā, testa veikšanas iespējas Liepājā, kā ari izstrādātie informatīvie materiāli vienkopus skatāmi tīmekļvietnes sadaļā Pasargā sevi no Covid-19

  PI “Komunālā pārvalde” plānotie darbi

  1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši rudens sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši rudens sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši rudens sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
  4. Notiks nolauzto vai izzāģēto koku celmu frēzēšana.
  5. Pilsētas apstādījumos notiks dzīvžogu apgriešana, zālienu pļaušana, puķu dobju ieziemošana, soliņu labošana un tīrīšana un citi zaļo teritoriju uzturēšanas darbi un sagatavošanās ziemas sezonai.
  6. Laukumos, skvēros un ielās noslēgsies vasaras puķu trauku, podu un piramīdu demontāža un nogādāšana noliktavā.
  7. Lai nodrošinātu ceļu un krustojumu pārskatāmību, turpināsies gar ielu malām augošo koku atvašu apgriešana.
  8. Turpināsies būvdarbi grants seguma pārbūves objektos Riņķu ielā no Skuju līdz Stārķu ielai un Skuju ielā no Meža līdz Ventspils ielai.
  9. Turpināsies Miera ielas pārbūve starp Zirņu un Dzērves ielu. Šeit paredzēta lietus ūdens kanalizācijas izbūve, seguma asfaltēšana un bruģētu ietvju izbūve.
  10. Ir pabeigti visi galvenie Roņu ielas pārbūves un pludmales izejas labiekārtošanas darbi posmā no Uliha ielas līdz īpašumam Roņu ielā 4 un kāpu zonā, tāpēc iela atvērta satiksmei. Taču turpinās atsevišķu labiekārtojuma elementu uzstādīšana un citi nobeiguma darbi, kā arī dokumentācijas sagatavošana būvobjektu nodošanai ekspluatācijā.
  11. Turpināsies Ezermalas ielas un gājēju tilta pār Tirdzniecības kanālu pārbūve. Noteikti satiksmes ierobežojumi.
  12. Turpināsies Liepājas centrālās pludmales izeju pārbūve, līdz ar to ir ierobežota kustība pa Jūrmalas parka pastaigu un veloceļu.
  13. Turpināsies koncertdārza “Pūt, vējiņi!” pārbūve un koncertdārza iekļaušana Jūrmalas parkā, izveidojot jaunus apstādījumus un labiekārtojumu agrāk nožogotajā parka teritorijā.
  14. Turpināsies dzīvojamās mājas un saimniecības ēkas būvniecība un teritorijas labiekārtošana Salmu ielā 53, kur būs dzīvesvieta bērnunama audzēkņiem kopā ar atbalsta personālu.
  15. Turpinās Kārļa Zāles laukuma pārbūves darbi. Būvdarbu zonā ir ierobežota satiksme, sašaurinot ceļa braucamo daļu visā K. Zāles laukuma garumā, šeit nevar arī vairs novietot automašīnas un, braucot no centra puses, nav atļauts veikt labo pagriezienu uz tirdzniecības centra "Ostmala" pazemes autostāvvietu vai DUS “Neste”. Iebraukt un izbraukt uz šīm vietām var tikai no Bāriņu ielas puses. Ikviens satiksmes dalībnieks ir aicināts būt uzmanīgam un sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm.
  16. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.
  17. Pilsētas ielās, parkos un skvēros turpināsies jaunā dizaina atkritumu urnu uzstādīšana, kas ir iepriekšējos gados uzsāktās atkritumu urnu nomaiņas un skaita palielināšanas plāna daļa.
  18. Turpināsies ietves izbūve Imantas ielā, posmā no Neatkarības rotas ielas līdz Turaidas ielai.
  19. Turpināsies gājēju celiņa izbūve Jūrmalas parkā, starp stadionu “Daugava” un palīgstadionu virzienā uz jaunbūvēto kafejnīcas ēku.
  20. Turpināsies apgaismojuma izbūve O. Kalpaka ielā un atsevišķas ietves posmam no Pulvera ielas līdz O. Kalpaka tiltam, kā arī apgaismojuma izbūve Rudbāržu ielā, posmā no Jaunās ielas līdz Kungu ielai.
  21. Turpināsies dabīgā akmens bruģa seguma atjaunošana Zaķu ielā, starp Vidusceļa un Sudrabu Edžus ielu. Darbus veic SIA CTB. Būvdarbu tuvumā ir noteikti satiksmes ierobežojumi.
  22. Sāksies apgaismojuma pārbūve Fēniksa ielas posmā no Jaunās ielas līdz Fēniksa ielai 4. Šeit izbūvēs kabeļu līniju 129 metru garumā, uzstādīs četrus gaismekļus un ierīkos vienu sadali.

  Par Komunālās pārvaldes atbildībā esošajiem jautājumiem iedzīvotājus aicinām zvanīt pārvaldes diennakts dežurantam pa tālruni: 22 011 963.

  Lai paplašinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk nodot informāciju par uzlabojumiem pilsētvidē, kā arī veicinātu saziņu ar Liepājas pašvaldību, izveidota mobilā lietotne ar nosaukumu “Liepājas pilsēta”. Lietotnē sākotnēji iekļautas četras funkcijas:

  • informēt par nepieciešamajiem uzlabojumiem pilsētvidē,
  • izplānot braucienu pilsētas sabiedriskajā transportā,
  • iepazīties ar gaidāmajiem pasākumiem un norisēm,
  • saņemt svarīgākos paziņojumus no pašvaldības.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  E-pasts: samd@liepaja.lv