Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Pilsētas statistika

1. Iedzīvotāju aptaujas

Lai noskaidrotu Liepājas iedzīvotāju vērtējumu par pilsētas attīstības plānošanu, pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitāti un dzīvi pilsētā, pašvaldība sadarbībā ar pētījumu aģentūru regulāri veic Liepājas iedzīvotāju aptauju.

2023. gads

Lai noskaidrotu iedzīvotāju Liepājas ekonomiskās situācijas vērtējumu un prognozes par tās attīstību, kā arī viedokli par aktuālākajām problēmām, 2023. gada septembrī ir veikta iedzīvotāju telefonaptauja.

2022. gads

Lai noskaidrotu Liepājas iedzīvotāju viedokli par dzīvi Liepājas pilsētā un veselības stāvokli, 2022. gada septembrī ir veikta iedzīvotāju telefonaptauja.

2020. gads

Lai noskaidrotu iedzīvotāju Liepājas ekonomiskās situācijas vērtējumu un prognozes par tās attīstību, kā arī viedokli par aktuālākajām problēmām, tostarp Covid-19 pandēmijas ietekmi uz iedzīvotāju dzīvi, 2020. gadā ir veiktas divas iedzīvotāju telefonaptaujas.

Aptaujas rezultāti decembrī: sabiedriskās domas aptauja 2020. gada decembris.
Aptaujas rezultāti martā: sabiedriskās domas aptauja 2020. gada marts.

2019. gads

Lai noskaidrotu iedzīvotāju Liepājas ekonomiskās situācijas vērtējumu un prognozes par tās attīstību, kā arī viedokli par aktuālākajām problēmām, 2019. gadā ir veikta iedzīvotāju telefonaptauja.

2018. gads

Lai noskaidrotu Liepājas iedzīvotāju vērtējumu par pilsētas attīstības projektiem un prioritāri risināmām problēmām, 2018. gadā ir veikta iedzīvotāju telefonaptauja.

2017. gads

Lai noskaidrotu Liepājas pilsētas iedzīvotāju vērtējumu par dzīvi pilsētā un paveikto, 2017. gadā ir veikta iedzīvotāju telefonaptauja.

2016. gads

Pētījumu no 2016. gada jūlija līdz augustam veica Tirgus un sociālo pētījumu centrs “Latvijas Fakti” un tajā aptaujāts 501 Liepājas pilsētas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 75 gadiem no visiem pilsētas mikrorajoniem.

Pētījums apskatāms arī Pārresoru koordinācijas centra datubāzē.

  • Atjaunots:
  • 25. oktobris, 2023