Realizētie projekti 2017.–2019. gadā

Šajā sadaļā tiks apkopoti lielākie realizētie projekti Liepājā.

  1. Dabas takas izbūve Zirgu salā – labiekārtota vieta atpūtai brīvā dabā. Šeit izbūvēta puskilometru gara pastaigu taka, koka laipas un divas skatu platformas ezerā. Taka papildināta ar augu stādījumiem, āra trenažieriem un iekārtotām atpūtas vietām.
  2. Uzbūvēta Liepājas vieglatlētikas manēža – projekts izstrādāts pēc Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas noteiktajiem standartiem.
  3. Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas restaurācija – 2017. gadā noslēdzās piecu gadus ilgušie ģimnāzijas restaurācijas darbi. Darbi norisinājās, domājot gan par vēsturisko vērtību saglabāšanu un izcelšanu, gan mūsdienīgas mācību vides pilnveidošanu.
  4. Vispārizglītojošo skolu modernizācija – piecu Liepājas vidusskolu modernizācija, lai nodrošinātu plānoto kompetenču pieejā balstītā vispārējās izglītības satura pakāpenisku ieviešanu.
  5. Uzbūvēta Tenisa halle - kompleksā ir pieci iekštelpu korti, trenažieru un atpūtas zāles, telpu un pludmales tenisa, kā arī sporta spēļu laukumi, tāpat hallē ir administratīvais korpuss, sporta preču veikals un kafejnīca.
Liels koks bez lapām, priekšplānā koka laipas, tālumā ezera skats
1 no 4Zirgu salā izveidota koka laipu taka gar pašu ezera malu.
Liepājas Olimpiskā centra manēža.
2 no 4Liepājas Olimpiskā centra manēža piemērota gan vieglatlētikai, gan arī komandu sporta veidiem.
Restaurētā Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas ēka
3 no 42017. gadā noslēdzās piecu gadus ilgušie ģimnāzijas restaurācijas darbi. Darbi norisinājās, domājot gan par vēsturisko vērtību saglabāšanu un izcelšanu, gan mūsdienīgas mācību vides pilnveidošanu.
LOC Tenisa halle
4 no 4Tenisa halle paredzēta izglītības iestāžu audzēkņu un sporta klubu treniņprocesa apstākļu uzlabošanai un nodrošināšanai visa gada garumā.