Realizētie projekti 2017./2018. gadā

Šajā sadaļā tiks apkopoti lielākie realizētie projekti Liepājā.

Dabas takas izbūve Zirgu salā

Kādreizējās pilsētas izgāztuves vietā 2018. gadā iekārtota sakopta un labiekārtota vieta atpūtai brīvā dabā. Šeit izbūvēta puskilometru gara pastaigu taka, koka laipas un divas skatu platformas ezerā. Taka papildināta ar augu stādījumiem, āra trenažieriem un iekārtotām atpūtas vietām.

Uzbūvēta Liepājas vieglatlētikas manēža

Liepājas Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžas projekts izstrādāts pēc Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas noteiktajiem standartiem. LOC Manēžā izbūvēts 200 metru skrejceļš ar 4 celiņiem, 6x60 metru sprinta taisne, sektori ar nepieciešamo aprīkojumu augstlēkšanai, tāllēkšanai, trīssoļlēkšanai, kārtslēkšanai un lodes grūšanai. Tāpat šeit var trenēties komandas sporta veidu pārstāvji – ir iespēja spēlēt florbolu, basketbolu, iekštelpu futbolu un volejbolu. Manēžā izbūvēta arī klints kāpšanas siena, trenažieri un sektors vingrošanai uz līdztekām.

Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas restaurācija

2017. gadā noslēdzās piecu gadus ilgušie ģimnāzijas restaurācijas darbi. Darbi norisinājās, domājot gan par vēsturisko vērtību saglabāšanu un izcelšanu, gan mūsdienīgas mācību vides pilnveidošanu.

Vecās ostmalas labiekārtošana pie Loču torņa

2017. gadā noslēdzās Vecās ostmalas labiekārtošana pie Loču torņa, savienojot Uliha ielas posmu ar Liepājas promenādi ar ērtu gājēju un automašīnu ceļu, izbūvējot ne tikai soliņus un velonovietnes, bet arī autostāvvietas. Projekts īstenots, lai Liepājas ostā pilnveidotu zvejniekiem nepieciešamo infrastruktūru.

Liels koks bez lapām, priekšplānā koka laipas, tālumā ezera skats
1 no 3Zirgu salā izveidota koka laipu taka gar pašu ezera malu.
Liepājas Olimpiskā centra manēža.
2 no 3Liepājas Olimpiskā centra manēža piemērota gan vieglatlētikai, gan arī komandu sporta veidiem.
Restaurētā Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas ēka
3 no 32017. gadā noslēdzās piecu gadus ilgušie ģimnāzijas restaurācijas darbi. Darbi norisinājās, domājot gan par vēsturisko vērtību saglabāšanu un izcelšanu, gan mūsdienīgas mācību vides pilnveidošanu.