Realizētie projekti 2017.–2020. gadā

Šajā sadaļā tiek apkopoti lielākie realizētie projekti Liepājā.

 1. Liepājas pašvaldības ēkas Peldu ielā 5 pārbūve – pārbūvētas fasādes, iekšējās un ārējās komunikācijas, pirmo trīs stāvu telpas, iebūvēts jauns lifts, veikta teritorijas labiekārtošana, izbūvētas autostāvvietas.  Ēkā atradīsies Nekustamā īpašuma pārvalde, Būvvalde, Izglītības pārvalde un citas pašvaldības iestādes.
 2. Peldu ielas pārbūve parka zonā – pārbūvēts ielas posms no Liepu ielas līdz Kūrmājas prospekta applim, ierīkoti krūmu un puķu stādījumi, veikta gājēju alejas pārbūve Jūrmalas parka daļā starp Peldu māju un Gulbju dīķi.
 3. Vides un dabas izglītības centrs "Dabas māja" – vieta, kurā izzināt Liepājas ezera un Baltijas jūras dabu, izpētīt zvejas kultūras mantojuma saglabāšanu.
 4. Uzbūvēta LOC Tenisa halle – kompleksā ir pieci iekštelpu korti, trenažieru un atpūtas zāles, telpu un pludmales tenisa, kā arī sporta spēļu laukumi, tāpat hallē ir administratīvais korpuss, sporta preču veikals un kafejnīca.
 5. Tramvaja līnijas un tilta rekonstrukcija – sagatavota nepieciešamā infrastruktūra jauniem zemās grīdas tramvajiem, ar mērķi veicināt videi draudzīga sabiedriskā transporta veida izmantošanu. Tāpat paplašināts Tramvaja tilts ērtai gājēju un velobraucēju kustībai.
 6. Dabas takas izbūve Zirgu salā – labiekārtota vieta atpūtai brīvā dabā. Šeit izbūvēta puskilometru gara pastaigu taka, koka laipas un divas skatu platformas ezerā. Taka papildināta ar augu stādījumiem, āra trenažieriem un iekārtotām atpūtas vietām.
 7. Uzbūvēta LOC Manēža – projekts izstrādāts pēc Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas noteiktajiem standartiem.
 8. Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas restaurācija – 2017. gadā noslēdzās piecu gadus ilgušie ģimnāzijas restaurācijas darbi. Darbi norisinājās, domājot gan par vēsturisko vērtību saglabāšanu un izcelšanu, gan mūsdienīgas mācību vides pilnveidošanu.
 9. Vispārizglītojošo skolu modernizācija – piecu Liepājas vidusskolu modernizācija, lai nodrošinātu plānoto kompetenču pieejā balstītā vispārējās izglītības satura pakāpenisku ieviešanu.
Vairāku stāvu ēka ar stikla logiem un spīdīgu fasādi
1 no 11Liepājas pašvaldības ēkā Peldu ielā 5 atradīsies vairākas pašvaldības iestādes vienkopus.
Ēkas ar lieliem stikla logiem, apkārt koka laipas un koki
2 no 11Dabas māja ir vieta, kurā izzināt Liepājas ezera un Baltijas jūras dabas vērtības.
Koku aleja, pa vidu krāšna puķu dobe, gar malām gājēju ceļš
3 no 11Atjaunota un labiekārtota aleja starp Gulbju dīķi un Peldu māju.
Liels koks bez lapām, priekšplānā koka laipas, tālumā ezera skats
4 no 11Zirgu salā izveidota koka laipu taka gar pašu ezera malu.
Liepājas Olimpiskā centra manēža.
5 no 11Liepājas Olimpiskā centra manēža piemērota gan vieglatlētikai, gan arī komandu sporta veidiem.
Restaurētā Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas ēka
6 no 112017. gadā noslēdzās piecu gadus ilgušie ģimnāzijas restaurācijas darbi. Darbi norisinājās, domājot gan par vēsturisko vērtību saglabāšanu un izcelšanu, gan mūsdienīgas mācību vides pilnveidošanu.
Restaurētā Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas ēka
7 no 112017. gadā noslēdzās piecu gadus ilgušie ģimnāzijas restaurācijas darbi. Darbi norisinājās, domājot gan par vēsturisko vērtību saglabāšanu un izcelšanu, gan mūsdienīgas mācību vides pilnveidošanu.
Garš skolas gaitenis ar koka apdari gar sienām
8 no 11Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas telpas pēc rekonstrukcijas darbiem.
Ēka ar uzrakstu LOC Tenisa halle
9 no 11Tenisa halle 2019. gada vasarā.
satiksme aina ara automašīnām, sabiedrisko transportu
10 no 11Tramvaja tilts pēc rekonstrukcijas 2019. gada vasarā.
Jaunie zemās grīdas tramvaji
11 no 11Jaunais zemās grīdas tramvajs.
 • Atjaunots:
 • 5. maijs, 2021