Realizētie projekti 2017.–2019. gadā

Šajā sadaļā tiek apkopoti lielākie realizētie projekti Liepājā.

  1. Uzbūvēta LOC Tenisa halle – kompleksā ir pieci iekštelpu korti, trenažieru un atpūtas zāles, telpu un pludmales tenisa, kā arī sporta spēļu laukumi, tāpat hallē ir administratīvais korpuss, sporta preču veikals un kafejnīca.
  2. Tramvaja līnijas un tilta rekonstrukcija – sagatavota nepieciešamā infrastruktūra jauniem zemās grīdas tramvajiem, ar mērķi veicināt videi draudzīga sabiedriskā transporta veida izmantošanu. Tāpat paplašināts Tramvaja tilts ērtai gājēju un velobraucēju kustībai.
  3. Dabas takas izbūve Zirgu salā – labiekārtota vieta atpūtai brīvā dabā. Šeit izbūvēta puskilometru gara pastaigu taka, koka laipas un divas skatu platformas ezerā. Taka papildināta ar augu stādījumiem, āra trenažieriem un iekārtotām atpūtas vietām.
  4. Uzbūvēta LOC Manēža – projekts izstrādāts pēc Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas noteiktajiem standartiem.
  5. Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas restaurācija – 2017. gadā noslēdzās piecu gadus ilgušie ģimnāzijas restaurācijas darbi. Darbi norisinājās, domājot gan par vēsturisko vērtību saglabāšanu un izcelšanu, gan mūsdienīgas mācību vides pilnveidošanu.
  6. Vispārizglītojošo skolu modernizācija – piecu Liepājas vidusskolu modernizācija, lai nodrošinātu plānoto kompetenču pieejā balstītā vispārējās izglītības satura pakāpenisku ieviešanu.
Liels koks bez lapām, priekšplānā koka laipas, tālumā ezera skats
1 no 6Zirgu salā izveidota koka laipu taka gar pašu ezera malu.
Liepājas Olimpiskā centra manēža.
2 no 6Liepājas Olimpiskā centra manēža piemērota gan vieglatlētikai, gan arī komandu sporta veidiem.
Restaurētā Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas ēka
3 no 62017. gadā noslēdzās piecu gadus ilgušie ģimnāzijas restaurācijas darbi. Darbi norisinājās, domājot gan par vēsturisko vērtību saglabāšanu un izcelšanu, gan mūsdienīgas mācību vides pilnveidošanu.
Garš skolas gaitenis ar koka apdari gar sienām
4 no 6Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas telpas pēc rekonstrukcijas darbiem.
Ēka ar uzrakstu LOC Tenisa halle
5 no 6Tenisa halle 2019. gada vasarā.
satiksme aina ara automašīnām, sabiedrisko transportu
6 no 6Tramvaja tilts pēc rekonstrukcijas 2019. gada vasarā.